Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw