Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring amethist
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw

Zilveren oorknoppen met saffieren
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, met saffier. Grote rozet oorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier en een rand met 10 rond gefacetteerde saffieren. daartussen zitten 10 kleine zirconi...

Antieke papiergeldhouder + spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...

Emaille Heilig kruis
Startprijs 25 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren ring Georg Jensen, 3 banden
Resultaat: 130 EUR

Zilveren ring, 925/000, uit 3 banen. maker Georg Jensen, genummerd: 593F.36x25mm, ø 52, ca 19,1 gram. In goede staat

2 Messen met zilveren heft
Resultaat: 40 EUR

Twee messen met zilveren heft, een broodmes met zilveren heft met bloembewerking, 31 cm, en een botermes met gecontourneerd lemmet en heft. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten 1858-1924. 18 cm. In goede...

5x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.

Gemberpot met zilver
Resultaat: 70 EUR

Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...

3 Karaffen met zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot met drie kristallen karaffen met bolle buik en smalle hals versierd met slijpwerk, waarvan één kleine karaf met zilveren ronde rand met floraal graveerwerk. ø11x22cm- 13x30cm. In goede staat

2x Vergulde wandlampen
Resultaat: 25 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met smaragd
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetoorknopjes met in een het midden een klein singlecut geslepen diamantje in een royale zetkast en daaromheen een rand met 6 rond gefacetteer...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 475 EUR

Brede geelgouden ring, 750/000, met witgouden element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,75 ct. Breedte ring 14 mm. ca 8 gram. ø 59 In goede staat

Antieke Engelse weegschaal, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.

Kristallen/glas lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren cups
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren cups, >800/000, één houder gegraveerd met bloemen en hoorns op een ronde voet en één met floraal decor op ronde voet voorzien van vergulding. ca ø5x6cm. Turks gekeurd voor 1923. Totaal c...

4 Delen zilveren bestek
Resultaat: 110 EUR

Vier zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 botermesjes met biedermeier bewerking 15 cm, een jamlepel, met aardbeien, 17 cm en een petit fourschep met gezaagde boterbloemen, 15 cm. Totaal ca 77 gram. In...

Zilveren collier met roze zirconia's
Resultaat: 35 EUR

Zilveren slangcollier, 925/000, versierd met een Y-vormige hanger met roze zirconia's. 40 cm. ca 28 gram. In goede staat

Zilveren streekborche
Resultaat: 30 EUR

Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.

Zilveren collier
Resultaat: 40 EUR

Breed zilveren schakelcollier, 925/000, plat gevlochten model met carabijnhaak. 10 mm, 45 cm. ca 29 gram. In goede staat

2 Zilveren ringen met parelmoer
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren ringen met parelmoer. 925/000. totaal ca 29,5 gram. steen kleine ring wat beschadigd.

Theebus met zilver
Startprijs 80 EUR

Ovale kristallen theebus met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met ribrand en gegraveerde bloem met pointielleer motief. 833/000. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1870. 11x9x9cm. In goede ...

Zilveren strooilepel 1845
Resultaat: 75 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel. Anno 1845. Knik in steel. Mt.: Vermoedelijk N. v/d Hoeven - Rotterdam. Afmeting: L 17,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.

Etui met 12 zilveren lepels
Startprijs 80 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...