Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...
Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.