Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met marmeren basis. Circa 1900. Jongen met blaasinstrument en hond. Afmeting: 35 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.