Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...
Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met bol gevormde grepen. Het dienblad is voorzien van een bewerkte rand met draperieen. 46x28cm. ca 830 gram. In goede staat
Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...
Zilveren theeservies, 4 delig, 835/000, model Versailles, rechthoekig model met ingesprongen hoeken. Servies met theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een lepelvaas. Theepot en melkkan zijn voorzi...
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met vazen. Oorstekers met bol gevormde knop voorzien van een klassieke hanger in de vorm van een rijkelijk versierde vaas. Lengte 44 mm, totaal ca 4,6 gram. In goede s...
Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Zilveren fotolijst, 925/000, in de vorm van een slak versierd met emaille. Voorzien van een velouren achterkant. 19x15cm. In goede staat.
Oude Duitse Leitz Leica camera met drie lenzen + handstatief. Camera model R. 5. Bestaande uit: Grote lens Leica Vario Elmar R 1:4/80-200 + Kleine lens Leitz Wetzlar Extended 2x + Lenz op camera B.W. ...
Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot in pompoenvorm. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 15,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Bijzonder grote oude Chinees porseleinen theepot met landschappen decor. Op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø/19 x 37 cm ø. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gemarmerde glazuur met schriften en zegelmerken. Afmeting: 17 x 11,7 cm ø. In goede staat.
Antiek papier mache. Dikke buik. Circa 1900. Afmeting: 50 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Originele zilveren zegelring, 925/000, United States Marines, met rode steen en adelaar. ø63, steen beschadigd en afgesleten langs de randen.