Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gemarmerde glazuur met schriften en zegelmerken. Afmeting: 17 x 11,7 cm ø. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
A.J. van Prooyen. 1834 - 1898. Moeder en kind op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 12,5 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Twentse stoelklok. Gesigneerd Kamperfehn Almelo. Aanpassingen/samen gesteld. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 3 delig, Art Deco, met een theekan, melkkan en suikerpot, met een hamerslag. Voorzien van houten strak gevormde knoppen en grepen. MT.: Norsk Filigransfabrikk, Oslo, 1889-1906/1910-...
Zilveren theeservies, 4 delig, 835/000, model Versailles, rechthoekig model met ingesprongen hoeken. Servies met theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een lepelvaas. Theepot en melkkan zijn voorzi...
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met rokhaak, gegraveerd met opgelegd element met figuur, schaar met zilveren greep met floraal decor, een hartvormig speldenkussen met zilveren bewerkte rand, een breischede met g...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met vlinder decor (binnenin) en bodemmerk. Afmeting: 5 x 8,9 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren, teksten en goud decors. Bodemmerk. Gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.