Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw
Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met 2 kleine zwarte diamanten. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Antieke Chinese Yixing theepot met schrift, florale decors en signatuur. Beschadigingen deksel, tuit, en lijn in potje zelf. Afmeting: 10 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.
Drie Engelse porseleinen borden. Royal Crown Derby Bone China. Met florale/goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Duitse porseleinen koffiekannen met roze florale decors. Blindmerk en R-N. Beide haarscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijke staat.
Drie vroeg 19e eeuwse Empire porseleinen amfora vazen met handbeschilderde decors. Eén vaas stukje gelijmd + één chip oortje bij andere vaas. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Oosterse natuurstenen boeddha's. Grote figuur heeft minimale chip. Afmeting: 12 -18 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Groot antiek Duits keramieken beeld, twee Afghaanse windhonden. Circa 1930. Gemerkt met K met dak. Afmeting: 25 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken beeldengroep. Twee paarden. Gemerkt met K met dak. Circa 1930. Afmeting: 29 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude diverse Maria sculpturen. Onder andere: Keramiek en hout. Grote gemerkt Goebel. Beschadigingen. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Nymphenburg porseleinen hond met monogram K.S. Wat staat voor Konrad Schmidt. Afmeting: 18,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.