Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Notenhouten bestekcassette met Zweeds bestek. Gemerkt Jernbolage Eskilstuna. Complete set. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 39 x 42 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.