Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Franse bureau set, 19e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

Miniatuur kastje, 1820
Resultaat: 95 EUR

Hollandse eikenhouten miniatuur model Vertiko. Circa 1820. Afmeting: 60 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Engelse buffetkast, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken Tudor-stijl buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 148 x 128 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren jat
Resultaat: 140 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, versierd met opgelegde bladmotieven, een getorste rand en een geschulpte manchet bij de hand. Russisch, St Petersburg. 26 cm. ca 73 gram. In goede staat.

3x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee met minimale chips. Eén met bodemscheur. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijke staat.

2x Oud/antiek jade, China
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees bewerkt jade. Eén maal handsteen met leguanen. Eén maal katachtige op houten console. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke religieuze kruizen
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

J. Vogelaar, Riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Litho Rossi, Figuren in interieur
Startprijs 150 EUR

Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

Kapitale figuren groep Thüringen
Resultaat: 1.300 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.

Griekse ikoon met bladgoud
Resultaat: 60 EUR

Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Startprijs 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Eiken Biedermeier boerenkast, 1840
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.

4x Oude Duitse affiches
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Harte Männer aus Wildwest + Charleys' Tanta nackt + Dick und Doof, spuk ins jenseits + Der blutrote Adler. Circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

Rainer Reichert, Bomen bij een meer
Startprijs 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren armbanden, één armband, 925/000, met gladde plaatvormige schakels, 9 mm, en een pennenband, 835/000, met bolle schakels, met bakslot en veiligheid. 11,5 cm. 19-+20 cm. totaal ca 44 gram....

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

A'damse School spiegel 1925
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.

Zilveren servies
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...

2 Zilveren longnetten brillen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren longnetbrillen, één met een gecontourneerd handvat met florale versiering met niello en één met handvat met groot oog. BWG, 12-15cm. In goede staat.

Gouden tennisarmband met diamant
Startprijs 2.000 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,...