18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.