Zeven oude glazen advocaat glaasjes met hanen decor en goudranden. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.
Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Delftse Porceleyne Fles Fayence. Eén maal grote schaal met chinoiserie decor. Eén maal octagonale schaal met florale decor. Afmeting: 20 - ø 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...
Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...
Twee smart watches met bluetooth. Een rechthoekig model en een model met klemband. Beiden in doos.
Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw
Twee zilveren armbanden, een gevlochten armband met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, en een armband met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. totaal ca 28 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met groot licht blauw gefacetteerd hart met een rand met zirconia's. ø 54. ø kop 24x27 mm. ca 18,2 gram. In goede staat
Twee zilveren ringen met parelmoer. 925/000. totaal ca 29,5 gram. steen kleine ring wat beschadigd.
Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
830/000 Zilveren rozenvaasje met geschulpte bovenrand + een plated exemplaar. Afmeting: circa 12,5 cm / circa 14,5 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...
Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerkt verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ...
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Fijne hanger in de vorm van een acht bezet met zirconia's. Grootte 11x15mm. ca 1,0 gram. Als nieuw
Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Lot (4x) diverse handwerk kleden, onder andere gehaakt. In doos. Afmeting: 40 x 48 x 34 cm. In goede staat.
Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Bing en Gröhndahl porseleinen gebaksstel. Schaal + negen borden, met decor Hans Christian Andersen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke polychrome Fayence scheerbekken. Frankrijk. Met duif decor. Haarscheur. Afmeting: 8 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.