Grote antieke Chinees porseleinen vaas met celadonkleurige glazuur en Chinese voorwerpen decors. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...
Acht maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gele vaas met vlinder decor en bodemmerk + drakencup op hoge voet met bodemmerk + rode gemberpot met vogel decor en bodemmerk + drie Familie Rose...
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude keramieken jardiniere met vergulde wapen decors en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 27 x 48 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws mangaan 4-pas tegeltableau. Vogelkooi. Eén tegel is gescheurd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale + goud decor. Eén bord chip. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.
Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige antieke Thonet-stijl stoelen. Geen etiket. Circa 1900. Recentelijk vlechtwerk vernieuwd. Afmeting: 92 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Gave Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Notenhouten Friese staartklok met datum, wekker en maantand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Art Deco staande klok. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt VH. Circa 1920. Afmeting: 210 cm. In goede staat.
Notenhouten Art Deco Bauhaus-stijl staande klok met koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Paardje afgebroken. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke militaire nachtwakersklok. J. Bürk original. 19e Eeuw. Met sleutels. Nr. 74886. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Drie grote bronzen figuren voor een Amsterdams staand horloge. Met vrouwe justitia. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Trix H0 22076, E-Lok BR 185-CL002 (Veolia Transport) met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann H0 .86 4322 BR 145 001 (OHE/TCS) met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4933 DB 218 452-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4341 SBB Re 4/4 11156 CFF met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62604, E-Lok Arriva 183 001(175 Jahre Deutsche Eisenbahn) met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 04187F (43504), F.S. E626.080 met originele verpakking en in goede staat
Trix H0 22701, E44 098 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43187, dubbelgelede Düwag tram (Nesquick) met originele verpakking en in goede staat
Märklin H0, 3338, Ae 6/6 SBB CFF 11414 (Bern) met deels originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22344, E-lok dubbelset Ae 3/6 II, SBB 10456 en 10421met originele verpakking en in goede staat.
Lot oud speelgoed. Onder andere Dinky Toys (drie in doos) + Ichicko Gang Buster in doos, Tonka etc. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.
Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.
Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Stijlvolle koperen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen offerschaaltje. Lotusbloem op hand. Bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Authentieke Oosterse houtgesneden kokosrasp met papegaaien en ijzeren rasp. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Groot lot antiek tin. 17e? - 18e - 19e Eeuw. Veel maten, strooier en kandelaren. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Lot divers tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Snavelkan, tinnen bord, bekers etc. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Ontwerp M.C. Escher. Composiet op metalen standaard. Salamanders. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm ø. In goede staat.
Oude vogelkooi van hout met messing. Met faux vogels gemaakt van veren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 30 ø cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde grenenhouten kist met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 25 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Vijf oude miniaturen. Deels in ivoren lijsten, deels geschilderd. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.
6x Jolande Brouwers. Zeefdruk. Moderne composities. Zeefdruk op linnen. Afmeting: 60 x 43 cm. In goede staat.
R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.