Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Stijlvolle tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese cloisonne vaas
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

6x Antieke tabaks dekseldozen
Resultaat: 50 EUR

Zes maal antieke tabaks dekseldozen. Bestaande uit onder andere: Terracotta, wit + terracotta man met Fez + koperen tabaksdoos + twee snuiftabak doosjes. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In ...

2x Moderne staande lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne zwart metalen lampen. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa H 185 cm. In goede staat.

Betonnen tuinbeeld, Arabische vrouw
Startprijs 75 EUR

Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.

2x Steengoed kruiken, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruiken waarvan één beschilderd door H. Brondijk. Florale decor. Circa 1930. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.

Oud scheepskompas
Startprijs 60 EUR

Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.

Stijlvolle koperen tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Stijlvolle koperen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 40 x 25 cm. In goede staat.

3x Kandelaren+tabaksdoos
Startprijs 40 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.

Serie boeken Vincent van Gogh
Startprijs 25 EUR

Drie-delige serie boeken. Correspondance compléte Vincent van Gogh. Franse uitvoering. Afmeting: 23 x 17 x 30 cm. In goede staat.

Oude/antieke Japanse lakwerk dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Japanse handbeschilderde lakwerk dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 x 6 x 23,5 cm. In goede staat.

2x Kandelaren
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke messing historisme vijf-lichts kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke opaline 'Napoleon' lamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.

Antieke petroleum wandlamp, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing petroleum wandlamp. Circa 1880. Afmeting: 22 x 28 x 14 cm ø. In goede staat.

3x Tafellampen
Resultaat: 70 EUR

Drie tafellampen. Twee maal met messing voet, één maal houten voet met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 77 cm. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Doofpot, 19e eeuw + ketel, circa 1900 + schildersezel, 21e eeuw. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Decoratief schommelfiguur
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve handbeschilderde schommelfiguur met extra figuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse classicistische crucifix op mahonie console. Houtgestoken Corpus Christi. Lichte fineerschade. Afmeting: 64 x 21 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Korte dames bontjas
Resultaat: 75 EUR

Korte dames bontjas. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Korte dames bontjas, Nerts
Startprijs 80 EUR

Korte dames nertsbontjas. Afmeting: 75 cm. In goede staat.