Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031
Resultaat: 60 EUR

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat

H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand
Resultaat: 150 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.

6x Kristal/glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 180 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 100 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Resultaat: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

C. Euler, Herenportret
Resultaat: 100 EUR

C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.

Kantonese vaas, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Nadruk Otto Werke München
Resultaat: 225 EUR

Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Rietsnijder
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

2x Franse Samson wapenborden
Startprijs 50 EUR

Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Resultaat: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

2x Chinese olielampen?
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.

H.F. Lith, Zeegezicht
Startprijs 70 EUR

H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

Elsina Wijnstok, Waterpartij
Resultaat: 50 EUR

Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar
Resultaat: 50 EUR

P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startprijs 100 EUR

Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen Jugendstil lampenvoet
Resultaat: 200 EUR

Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theeservies
Startprijs 50 EUR

Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .