Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met Djokja bewerking en in het midden voorzien van een rechthoekig stuk agaat. Met velouren interieur. Grootte 11x14x3cm
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.