Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat
Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.
Originele zilveren zegelring, 925/000, United States Marines, met rode steen en adelaar. ø63, steen beschadigd en afgesleten langs de randen.
Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...
Gebedsboekje, kleine credo, met een kaft gemaakt uit schildpad met religieuze voorstelling. 8,5x5,5x1,5cm. In goede staat
Twee zilveren longnetbrillen, één met een gecontourneerd handvat met florale versiering met niello en één met handvat met groot oog. BWG, 12-15cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met bol gevormde grepen. Het dienblad is voorzien van een bewerkte rand met draperieen. 46x28cm. ca 830 gram. In goede staat
Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...
Zilveren fotolijst, 925/000, in de vorm van een trein met houten achterzijde. 15x12cm.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Grote oude Duitse Bavaria porseleinen vaas met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee albums met 195 foto's/kaarten betreffende opera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 8 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 925/000, in de vorm van een slak versierd met emaille. Voorzien van een velouren achterkant. 19x15cm. In goede staat.
Zilveren theeservies, 4 delig, 835/000, model Versailles, rechthoekig model met ingesprongen hoeken. Servies met theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een lepelvaas. Theepot en melkkan zijn voorzi...
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pave gezet in...