Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met Djokja bewerking en in het midden voorzien van een rechthoekig stuk agaat. Met velouren interieur. Grootte 11x14x3cm
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.