Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, Keizer geel
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorclips barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat

Zilveren choker met citrien en zirconia
Startprijs 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....

2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.

4 Zilveren sieraden Egypte
Startprijs 70 EUR

Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR

Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse schilden
Startprijs 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.

Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat

Oud bronzen figuur, 20e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol
Startprijs 500 EUR

Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...

2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900
Startprijs 175 EUR

Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Antiek tafelklokje, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Japanse Kutani vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke plaquette in lijst, Indiaan
Startprijs 50 EUR

Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.

Chinees bordspel
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.

Kandijcoupe met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren knop en voet, 833/000. Kandijcoupe met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele parelrand en een deksel met zilveren knop met parelbewerki...

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw
Resultaat: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris
Resultaat: 170 EUR

Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...

Kersen Biedermeier secretaire, 1830
Resultaat: 500 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.