Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot met geisha's
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Witgouden rijring met diamant
Startprijs 150 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat

2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

4x Antiquarische boeken
Resultaat: 110 EUR

Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 100 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800
Resultaat: 450 EUR

Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.

Zilveren schaaltje
Startprijs 100 EUR

Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...

Groot Amefa plated bestek
Startprijs 50 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

Collier zwarte parel en citroenkristal
Startprijs 190 EUR

Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat

Leerdam Copier vaas 1946
Resultaat: 130 EUR

Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot oud Copier Leerdam glas (9x)
Startprijs 80 EUR

Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...

5x Afrikaanse beelden
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.

2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina
Startprijs 50 EUR

Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat

Schaakspel + wijnset
Startprijs 25 EUR

Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

7x Glazen/Kristallen flacons
Startprijs 50 EUR

Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...

7x Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

Antiek borstelkastje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.

4x Italië, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

Grote glazen asbak
Startprijs 120 EUR

Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR

Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...

Tafelstuk met zilver 1881
Startprijs 90 EUR

Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...

18x Oud kristalglas, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Tafelstuk met zilver 1860
Startprijs 100 EUR

Tafelstuk met geslepen kristallen sigaren en sigarettenvaas met zilveren voet en een zilveren sigarensnijder, 833/000. Geplaatst op een zwart houten basement met ivoren voetjes. samengesteld, o.a. Bak...

Gouden hanger met citrien
Startprijs 120 EUR

Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 300 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring oplopend aan de bovenzijde bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55ct, in een vierpoot chaton. De zijkanten van de ring zijn voorzie...

Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...

Zilveren broche
Startprijs 100 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, rond gecontourneerd broche versierd met zwart emaille schrift. Getekend MdW. ø 46mm. ca 14 gram. In goede staat

4x Karaffen, divers
Resultaat: 50 EUR

Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 350 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Zilveren snuifdoos 1824
Startprijs 100 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, met ribdecor. Antiek zilveren snuifdoosje met een rechthoekig model voorzien van een ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.: vermoedel...

Oude Japanse lakwerk plantenbak
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.

Oud/antiek Familie Rose bord
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.

Chinese lakwerk dekseldoos
Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband Quinn
Startprijs 40 EUR

Fraale zilveren massieve armband, 925/000, scharnierende slavenband met verguld stuk aan de bovenzijde. Breedte 4-13 mm. ca 22,8 gram. 58x53 mm. In goede staat

Zilveren sieraden, 4x
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zilveren sieraden, met een brede draairing met diverse edelstenen en een ring met drie zirconia's, twee armbanden met brede grillige schakels. Diverse gehaltes Totaal ca 90 gram. In goede st...

Antiek pijpenrek
Resultaat: 90 EUR

Antiek notenhouten Jugendstil pijpenrek met messing, visser met zeemonsters. Afmeting: 36 x 55 x 6 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.

Gouden broche met camee
Startprijs 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000 met camee. Ovale broche met een rand gemaakt uit filigrain krullen bezet met een fraai gesneden ovale schelpcamee. Voorzien van veiligheidsketting. 38x46mm. ca 10,6 gr...

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Startprijs 400 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

Louis Philippe bed, 1870
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

5x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Diverse florale + goud decors. Gecontourneerd. Eén kleiner bord gerestaureerd. Afmeting: 22 - 32 cm ø In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeld, Man met tabakspijp
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Duits porseleinen figuur. Plane of Sitzendorf? Jongeman met tabakspijp. Chips bij bloem en vinger. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijke staat.

Herenhorloge Head
Startprijs 35 EUR

Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw

Antiek Engels Copeland eetservies, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...

Zilveren armband met onyx
Startprijs 75 EUR

Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.

Zilveren Zeeuwse knoppen met gitten
Resultaat: 115 EUR

Lot sieraden met zilveren knoppen, 835/000, een 3 rijig collier met zwarte kralen met gitten, verlopend, voorzien van een sluiting met 2 knoppen, klein stukje ontbreekt, 43 cm, een gesp met knoppen, 1...

Collier van parel & bloedkoraal met hanger
Startprijs 225 EUR

Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...

Gouden ring diamant
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een grote ring met een dubbele rozet bezet met achtkant geslepen diamanten. ø 13 mm. ca 2,8 gram. ø 62. In goede staat

Zilveren streekborche
Resultaat: 30 EUR

Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat

2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Antiek koffie-en theeservies, 1900
Resultaat: 240 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...

2x Makkums plateel
Startprijs 60 EUR

Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.

Zilveren choker met plaatjes
Resultaat: 45 EUR

Zilveren choker, 835/000, met plaatjes. collier met langwerpige plaatjes versierd met een ovaal met lijnbewerking. Breedte 13 mm, lengte 39-43cm. ca 32,2 gram. In goede staat

Zilveren choker onyx
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...

Ring met edelstenen
Startprijs 75 EUR

Ring, 375/000, met 2 rijen met licht blauw rond gefacetteerde stenen, ø 2,2 mm. ø 50 ca 2,0 gram.

2 Paar goud op zilveren creolen
Resultaat: 25 EUR

Twee paar goud op zilveren creolen, 925/000, creolen met scharnier voorzien van een koningschakel, breedte 4 mm, ø18 mm, en klapcreolen, opengewerkt aan de achterzijde en aan de voorzijde voorzien van...

Gouden oorhangers kornalijn
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met carneool. Oorstekers met een huls met daaraan lange peervormig geslepen pegels van carneool. lengte 45 mm. In goede staat

Gouden ring
Startprijs 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roodbruine glanzende steen. 16x8mm, In een gladde rand. ø 51 ca 5 gram. In goede staat

2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.

Zilveren ring
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met grote ovale groene steen. ø 50, ø kop 20x16mm, ca 8,3 gram. In goede staat

Doosje met diverse sieraden
Startprijs 50 EUR

Doosje gevuld met verschillende horloges, o.a. citizen, orient, prisma en bifora. Staal en double.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 90 EUR

Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat

2 Zilveren broches
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren broches met barnsteen, één ronde broche met ronde cabouchon geslepen barnsteen, gemerkt N.E.FROM, denmark, ø 34 mm, en een ronde broche met een bewerkte rand en een rond cabouchon geslep...

Lot robijnen en saffier
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Gouden ring met amethist
Startprijs 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met ovaal gefacetteerde amethist en 14 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 9,5 mm. ø 52 ca 4 gram. In goede staat.

Guess herenhorloge
Resultaat: 45 EUR

Guess horloge, staal, met rechthoekige kast en bruin leren band.

2 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

6 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...

Lot sieraden met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...

H.C. Bosman, Paardenkar met stro
Startprijs 500 EUR

Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein
Startprijs 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.

R. Beunk, Hollandse ijspret
Resultaat: 375 EUR

R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startprijs 250 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.