Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gemarmerde glazuur met schriften en zegelmerken. Afmeting: 17 x 11,7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
van Loesk ? 19e Eeuw. Romantisch panoramisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren kelk, 833/000, op grote ronde voet en een ronde vergulde kelk. De rand van de voet is voorzien van een gravure: Gemaakt door A.S. verhoeven 13 september 1853. ø16x25cm. ca 510 gram. jl.:T:185...
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...
Gouden armband, 750/000, met pantera schakel. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. ca 34 gram. In goede staat
Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.
Prachtige zilveren bouilloir, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, met ingesprongen hoeken, geplaatst op een houder met brander geplaatst op 4 cilindervormige pootjes. MT.: Gebrüder Kühn, Schwab...
German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pave gezet in...
Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Bas Veth, 1886. 1861 - 1944. Bomschuit met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemerkte blauw/witte kom met florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen theebus met rondom spelende Chinese kinderen in landschap decor. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden Art Deco ring, 750/000, bezet met diverse briljant geslepen diamanten met een goede kleur en kwaliteit. Totaal ca 1,5 ct F/G-VVS. middelsteen SI. ca 5,6 gram. ø 56. In zeer goede s...
Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...
L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Bijzondere Art Deco armband uit goud, 750/000, en zilver, 925/000, bezet met diamanten. Brede armband met zeskantige bewerkte schakels bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Breedte 22 mm, lengte 20 cm. ...
Elegante witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een grote kussenvormig gefacetteerde aquamarijn, ca 12 ct, en 78 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,5 ct, ca 7,6 gram. De aq...
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.
Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/Cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met floraal, goud en tekst decor. Bodemmerk. Gecontoureneerde omranding. Afmeting: 2,7 x 16,2 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.
Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...