Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke siervazen, 1880
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.

Oude Tibetaanse gebedsrol
Resultaat: 320 EUR

Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Buffetkast, 19e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken buffetkast met ranken, figuren en Korintische zuilen. Neo Renaissance. Afmeting: 69 x 185 x 250 cm. In goede staat.

6x Lederen armstoelen
Resultaat: 320 EUR

Zes moderne lederen, beige kleurige armleunstoelen op wielen. Afmeting: 90 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Diverse sieraden
Resultaat: 305 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.

Gouden broche met blauwe camee
Resultaat: 300 EUR

Prachtige geelgouden broche/hanger, 585/000, met blauwe camee. Grote ovale broche met een gladde gouden rand, aan de bovenzijde versierd met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct, voorzien ...

Zilveren kistje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Joods zilveren kistje, 84 zolotnik, zeskant gecontourneerd model versierd met turkoois en onyx, op half ronde voetjes voorzien van een deksel opengewerkt met kroon en 4 leeuwen. 9x6x10cm. Ge...

Zilveren lapponia armband
Resultaat: 300 EUR

Zilveren lapponia armband, 925/000. Ontwerp Inspiro bangle, door Björn Weckström. Brede band met sculptuur- achtige bewerking. Breedte 25 mm. ø 58x49mm. Voorzien van later geplaatste sluiting. Gestemp...

Gouden horloge
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met bewerkte band. Rond Eterna horloge, ø 17 mm, met band voorzien van een fijne bewerking. Mechanisch. Aanzet bij de band heeft wat slijtage. lengte 18,5 cm. ca 23,3...

Anton Heyboer, 4 vrouwen figuren
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen figuren. Olieverf op geschept papier. Afmeting: 72 x 63 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen penkandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

3x Oud Blijdorp
Resultaat: 300 EUR

Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...

Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antiek gebogen klapbuffet
Resultaat: 300 EUR

Antiek wortelnoten gebogen klapbuffet met drie lades, opklapbaar blad en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: 79 x 89 x 47 cm / 79 x 89 x 99 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine, Barok-stijl
Resultaat: 300 EUR

Twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 37 x 160 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Rococo kabinet met bronzen beslag. Dubbel gebogen met asymmetrische deurpanelen. Laag kabinet. Afmeting: 225 x 180 x 63 cm. In goede staat.

Mahonie kuifkast 1860
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.

Antieke vertico, 1870
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1870. Afmeting: 162 x 97 x 44 cm. In goede staat.

6x Engelse stoelen, 1850
Resultaat: 300 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met gave stoffering. Circa 1850. Afmeting: 91 x 50 x 52 cm. In goede staat.

Antieke eiken Gründerzeit kast, 1880
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse uitneembare eiken Gründerzeit kast met lades. Circa 1880. Afmeting: 145 x 150 x 55 cm. In goede staat.

2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel
Resultaat: 300 EUR

Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....

Barok kabinet
Resultaat: 300 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Eikenhouten kolom kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palissander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goed...

2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...

18e Eeuwse Chinese borden (14x)
Resultaat: 300 EUR

Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden armband, 585/000, pennenband met ronde en langwerpige schakels, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm, lengte 18,5 cm. ca 18,5 gram. In goede staat

Geelgouden oorhangers met ioliet
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met ioliet, topaas en diamant. Brisures met 4 rondgefacetteerde blauw topazen met daaronder een peervormige hanger bezet met een peervormig gefacetteerde ioliet, totaal...

Gouden ring met aquamarijn en rookkwarts
Resultaat: 285 EUR

Grove geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn en rookkwarts. Brede ring met 2 grote baquette geslepen stenen, een rookkwarts en een aquamarijn, ca 7x14mm. De ring is aan de kop voorzien van een geruw...

Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen
Resultaat: 285 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.

Lot bloedkoralen
Resultaat: 280 EUR

Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.

Siem Schaeffer, Stadsgezicht kerk
Resultaat: 280 EUR

Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Stadsgezicht kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Oude Chinese penselenpot
Resultaat: 280 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met kust en vissers decor etc. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16,3 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Gouden kruis met robijn
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden kruis, 585/000, met robijnen. Kruis met bewerkte gouden uiteinden, in het midden bezet met 5 baquette geslepen roobijnen en in het midden voorzien van een bloem. 37x22 mm, incl oog. 2,2 gra...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring, 750/000 met diamanten. Fantasiemodelring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden, volledig bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet met bladdecor en parelrand en een ronde zuil met licht versierd met parelrand. MT.: Robbe & Berking Flensburg. ø9x12cm.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 275 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een vierkant kast pave bezet met 28 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. ø 54, ca 4,1 gram. In goede staat

Bloedkoralen collier
Resultaat: 275 EUR

Collier van bloedkoralen. verlopend in grootte 5-10 mm, voornamelijk kaasvormig bevestigd aan een onedel sluiting. ca 45 gram. Lengte collier 43 cm. In goede staat

Agaat collier met goud
Resultaat: 275 EUR

Collier van gekleurde gefacetteerde agaatkralen, ø 10 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, met rozenkwarts, gezet in een rand versierd met graveerwerk. ø20x17mm Lengte 45 cm.

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Resultaat: 275 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke rokkandelaar + vijzel
Resultaat: 275 EUR

Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Likeurkist, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse schellak gepolitoerde likeurkist, zonder inhoud. Afmeting: 18 x 22,5 x 15 cm. In zeer goede staat.

3x Antiek tin
Resultaat: 275 EUR

Drie maal antiek tin. Bestaande uit: Olielamp, 17e - 18e eeuw + Nap, 18e - 19e eeuw + Klepkan, 18e - 19e eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Haantjes comtoise, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier commode, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier commode met handwerk gedeelte in bovenste lade. Vakverdeling met mahoniehouten deksel met benen knoppen, intarsia in middelste lade en bandintarsia. Circ...

18e Eeuwse linnenpers, 1760
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.

Willem III naaitafel, 1860
Resultaat: 275 EUR

Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.

Moderne lederen stoel
Resultaat: 275 EUR

Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.

Antiek eiken grammofoonkast, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize dekenkist, 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese godheid
Resultaat: 275 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen godheid met staf en vogel op zijn hand. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat

E. Schalbroek, Handwerkende vrouw
Resultaat: 270 EUR

E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

Lyra naaitafel, 19e eeuw
Resultaat: 265 EUR

19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

2x Renaissance panelen
Resultaat: 260 EUR

Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.

Oude horizontale tafelklok
Resultaat: 260 EUR

Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok
Resultaat: 260 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, seconden en dagaanduiding. Circa 1800. Afmeting: H 208 cm. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Resultaat: 260 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Groot Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 255 EUR

Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.

Friese zilveren brandewijnkom
Resultaat: 250 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring,585/000, met diamant. Gouden ring ovaal model met zilveren zetkast bezet met diamanten met een bolsewiek slijpsel, totaal 20 diamanten Grootte kop 15x8mm. ø54 ca 3,2 gram. In goede staat

J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje
Resultaat: 250 EUR

J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Abstract floraal
Resultaat: 250 EUR

Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.

Gietijzeren raderboot New York
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Met bodemmerk. Jongeling met rugzak op grote schotel. Afmeting: 3 x 3 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Zeldzame koekoeksklok, 1870
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame uitvoering Schwarzwalder koekoeksklok met houten schotten uurwerk. Bierverf beschildering. Circa 1870. Eén blaasbalgje defect. Afmeting: 55 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Franse Lyra pendule
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse geeboniseerde Lyra pendule. Ongerestaureerd. Zonder slinger, uurwerk vervuild, wijzer weg + wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In rede...

Wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.

Antieke boekenmolen, 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.

Antieke eiken hal/kerk bank, 1850
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.

Oude ladenkast, 1930-1950
Resultaat: 250 EUR

Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Moderne lederen stoel
Resultaat: 250 EUR

Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.

Zeeuwse kast
Resultaat: 250 EUR

Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...

Antieke Engelse naaitafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten zes-kantige naaitafel op drie-spant klauwpoten. Afmeting: 77 x 53 x 52 cm. In goede staat.

Dagobertstoel, 1880
Resultaat: 250 EUR

Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Resultaat: 250 EUR

Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...

Antieke Franse damesbuste, 1900
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Vrouw met wandelstok
Resultaat: 250 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met bloempotten decor. Balustervormig, bodemglazuur haarlijn. Haarlijn bovenrand + chip. Afmeting: 43,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers jade stukken (11x)
Resultaat: 250 EUR

Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

Grote oude/antieke Familie Verte plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Zilveren oorijzer met spelden 1871
Resultaat: 240 EUR

Zilveren oorijzer, Fries, 833/000, met zilveren kapstukken en 2 kapspelden. MT.: A.Kijlstra, Drachten, jl.:m:1871. Voorzien van 2 verschillende spelden. Op diverse plaatsten netjes gerestaureerd. In g...

Witgouden ring met aquamarijn en diamant
Resultaat: 240 EUR

Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat

18e Eeuwse goochelaars gravure
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse goochelaar gravure. Wieglebs Magic VII & Tab IV. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Resultaat: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden 1930
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Antiek koffie-en theeservies, 1900
Resultaat: 240 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...

Zilveren tafelschaal
Resultaat: 230 EUR

Royale zilveren schaal, 800/000, geplaatst op een hoge ronde voet met gelobde bewerking en een rand met knerren. de schaal op de getorste zuil met rozen, heeft een geschulpte rand en is voorzien van r...