Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.