Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met celadonkleurige glazuur en Chinese voorwerpen decors. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

3 Delen oud Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...

8x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Acht maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gele vaas met vlinder decor en bodemmerk + drakencup op hoge voet met bodemmerk + rode gemberpot met vogel decor en bodemmerk + drie Familie Rose...

3 Delen oud Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Oude jardiniere
Resultaat: 70 EUR

Grote oude keramieken jardiniere met vergulde wapen decors en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 27 x 48 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo)
Resultaat: 70 EUR

Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Zeldzame set Societé Ceramique Maastricht schalen
Resultaat: 45 EUR

Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

4-Pas tegeltableau, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws mangaan 4-pas tegeltableau. Vogelkooi. Eén tegel is gescheurd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Familie Rose borden
Startprijs 800 EUR

Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.

5 Delen Delfts blauw
Resultaat: 45 EUR

Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.

Antiek Engels Copeland eetservies, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...

Oude/Antieke Chinese tegel
Resultaat: 200 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 95 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale + goud decor. Eén bord chip. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

Lot Familie Rose Capucijner
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees Capucijner porselein
Resultaat: 225 EUR

Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...

Antieke Familie Rose vaas
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'
Resultaat: 1.200 EUR

Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaasje 'Drijvend'
Resultaat: 550 EUR

Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot, 1915
Resultaat: 550 EUR

Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.

2x Colenbrander Ram sierborden
Resultaat: 950 EUR

Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Ram Arnhem vaas 'Lappen'
Resultaat: 3.000 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse Kutani vaas
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

3x Glazen Cameo vazen
Resultaat: 75 EUR

Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl glazen vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2x Copier Leerdam vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, Golfspeler
Resultaat: 95 EUR

Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize dekenkist, 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.

2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel
Resultaat: 300 EUR

Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....

Eiken vitrinekastje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Antieke armleunstoelen, 1900
Resultaat: 140 EUR

Twee prachtige antieke Thonet-stijl stoelen. Geen etiket. Circa 1900. Recentelijk vlechtwerk vernieuwd. Afmeting: 92 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Jugendstil staande klok, 1915
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.

Regulateur, 2 gewichts
Resultaat: 85 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.

Antiek tafelklokje, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Duitse Jugendstil regulateur, 1915
Resultaat: 95 EUR

Gave Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten Friese staartklok met datum, wekker en maantand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 137 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco staande klok. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt VH. Circa 1920. Afmeting: 210 cm. In goede staat.

Art Deco staande klok 1930
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten Art Deco Bauhaus-stijl staande klok met koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Paardje afgebroken. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.

Nachtwakersklok, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke militaire nachtwakersklok. J. Bürk original. 19e Eeuw. Met sleutels. Nr. 74886. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge)
Resultaat: 220 EUR

Drie grote bronzen figuren voor een Amsterdams staand horloge. Met vrouwe justitia. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.

Trix H0 22082, E-Lok BR 185-CL002
Resultaat: 60 EUR

Trix H0 22076, E-Lok BR 185-CL002 (Veolia Transport) met originele verpakking en in goede staat.

Fleischmann H0 .86 4322 BR 145 001 OHE/TCS
Resultaat: 55 EUR

Fleischmann H0 .86 4322 BR 145 001 (OHE/TCS) met originele verpakking, in goede staat

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031
Resultaat: 60 EUR

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat

2x Fleischmann H0: 4933 en 4341
Resultaat: 60 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4933 DB 218 452-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4341 SBB Re 4/4 11156 CFF met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 62604 Arriva 183 001
Resultaat: 80 EUR

Roco H0 62604, E-Lok Arriva 183 001(175 Jahre Deutsche Eisenbahn) met originele verpakking en in goede staat.

Roco 04187F (43504)
Resultaat: 65 EUR

Roco H0 04187F (43504), F.S. E626.080 met originele verpakking en in goede staat

Trix H0 22701, E44 098
Resultaat: 65 EUR

Trix H0 22701, E44 098 met originele verpakking en in goede staat.

Roco 43187
Resultaat: 70 EUR

Roco H0 43187, dubbelgelede Düwag tram (Nesquick) met originele verpakking en in goede staat

Märklin H0, 3338, Ae 6/6 SBB CFF 11414
Resultaat: 65 EUR

Märklin H0, 3338, Ae 6/6 SBB CFF 11414 (Bern) met deels originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22344, E-lok dubbelset
Resultaat: 110 EUR

Trix H0 22344, E-lok dubbelset Ae 3/6 II, SBB 10456 en 10421met originele verpakking en in goede staat.

Doos met Dinky Toys
Resultaat: 145 EUR

Lot oud speelgoed. Onder andere Dinky Toys (drie in doos) + Ichicko Gang Buster in doos, Tonka etc. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Marokkaanse dolk
Resultaat: 35 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lot decoratieve wapens
Resultaat: 45 EUR

Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse telefoon
Resultaat: 45 EUR

Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.

3x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

2x Mahjong spellen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Louis Vuitton tas, Shoulder Bag Salsa
Resultaat: 200 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Grote appelketel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp in etui
Resultaat: 110 EUR

Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

2x Antieke toneelkijkers
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud Blijdorp
Resultaat: 300 EUR

Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...

Stijlvolle koperen tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Stijlvolle koperen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 40 x 25 cm. In goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Resultaat: 35 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

A'damse Taxi lichtbak, 1960
Resultaat: 120 EUR

Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.

Oud Chinees bronzen offerschaaltje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees bronzen offerschaaltje. Lotusbloem op hand. Bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.

Authentieke kokosrasp, 1900
Resultaat: 70 EUR

Authentieke Oosterse houtgesneden kokosrasp met papegaaien en ijzeren rasp. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ingelegde luit, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Groot lot antiek tin
Resultaat: 130 EUR

Groot lot antiek tin. 17e? - 18e - 19e Eeuw. Veel maten, strooier en kandelaren. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

2x Tin, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

Lot divers tin
Resultaat: 60 EUR

Lot divers tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Snavelkan, tinnen bord, bekers etc. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Sculptuur, Salamanders
Resultaat: 70 EUR

Ontwerp M.C. Escher. Composiet op metalen standaard. Salamanders. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm ø. In goede staat.

Oude vogelkooi
Resultaat: 45 EUR

Oude vogelkooi van hout met messing. Met faux vogels gemaakt van veren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 30 ø cm. In goede staat.

Antieke handbeschilderde kist, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke handbeschilderde grenenhouten kist met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 25 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke rokkandelaar + vijzel
Resultaat: 275 EUR

Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, Empire-stijl
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Weense tafellamp, 1900
Resultaat: 220 EUR

Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

5x Oude miniatuurtjes
Resultaat: 65 EUR

Vijf oude miniaturen. Deels in ivoren lijsten, deels geschilderd. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In goede staat.

H. Koster? Landschap met figuur
Resultaat: 40 EUR

H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.

Jolande Brouwers, Moderne composities
Resultaat: 90 EUR

6x Jolande Brouwers. Zeefdruk. Moderne composities. Zeefdruk op linnen. Afmeting: 60 x 43 cm. In goede staat.

R. Henriëtte, Gezicht op kasteel
Resultaat: 60 EUR

R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Resultaat: 140 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkshuijsen, Hollands romantisch landschap
Resultaat: 125 EUR

H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.