Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese werken
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. Florale decors op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Passiebloem
Resultaat: 100 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerd. Passiebloem. Ets op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland
Resultaat: 195 EUR

Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Toorop, Drie biddende figuren
Resultaat: 135 EUR

Jan Toorop 1924. Copyright bij Vorst + Pas Amsterdam. Drie biddende figuren (gebed). Ingekleurde lithografie op papier. Afmeting: 23 x 27 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 225 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloemen
Resultaat: 160 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis-Grosser, Omarming man en vrouw
Resultaat: 120 EUR

Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Swoboda, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 330 EUR

Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Resultaat: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

A. Luycx, Paar oude veterschoenen
Resultaat: 375 EUR

A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.

L. Pongioing, Havengezicht met Engelse schepen
Resultaat: 850 EUR

L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar
Resultaat: 170 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 22 cm. In goede staat.

5x bladmuziek, 1930
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

5x Bladmuziek, 1930
Resultaat: 70 EUR

Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

H.A. van Ingen, Liggende koe in stal
Resultaat: 325 EUR

Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Liggende koe in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen
Resultaat: 330 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Casparus Morel, Zeegezicht met Hollandse schepen
Resultaat: 550 EUR

Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.

Gouden ring met carneool
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat

Cassette met 12 zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 100 EUR

Twaalf stuks 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en fraaie florale opengewerkte steel met vogel op een tak. In cassette. Mr. G.A. van Engelen-Schoonhoven. Vorkjes 11 cm. Circa 118 gr. In goede...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren schaaltje, 835/000, met hamerslag en opstaande rand. ø14x4cm. ca 98 gram. In goede staat

Zilveren eetlepel, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse zilveren eetlepel. Met monogram gravure. Onbekende merken. Venlo? Afmeting: L 20 cm. Circa 43 gr. In redelijke staat.

Zilveren broche robijn
Resultaat: 45 EUR

Prachtige zilveren broche, 925/000, met robijnen. Florale broche met linten en bladdecor versierd met 21 rond gefacetteerde robijnen. Grootte 38x46mm. Met extra steker. In goede staat

Zilveren streekborche
Resultaat: 30 EUR

Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.

Lot goud
Resultaat: 65 EUR

Lot goud, met een ring met 3 zirconia's, 585/000, een dasspeld met carneool, 585/000, en een monogramring, 333/000. Totaal 6 gram.

Zilveren creolen met zwarte diamant
Resultaat: 40 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met 2 kleine zwarte diamanten. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw

Zilveren lepels & vorken (5x)
Resultaat: 105 EUR

Zilveren lepels en vorken, 833/000, met 2 lepels en 3 vorken, model prinses, voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, jl.:m:1871. 21 cm. Totaal ca 365 gram.

2 Zilveren vorken
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren serveervorken, 835/000, een grote vork met 4 tanden model puntfilet, 22 cm, MT.: J.A.A. Gerritsen, Fabriek van gouden en zilveren werken, Zeist, jl.: N:1923 en een vork met drie tanden ...

Rado horloge, DiaStar
Resultaat: 220 EUR

Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...

Diverse sieraden
Resultaat: 305 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.

Malachiet collier met goud
Resultaat: 190 EUR

Collier van malachietkralen, ø 8mm, met 8 geelgouden gefacetteerde bolletjes, bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000, met geschulpte rand en graveerwerk. lengte 42 cm. In goede staat

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorknoppen met een fijne ronde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,30 ct, ø oorknop 5 mm. In goede staat

2 Zilveren colliers met breidoppen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren colliers met breidoppen, 835/000. MT.: Niekerk Schoonhoven en H.Looren de Jong, Schoonhoven, 87-95cm. ca 49 gram. In goede staat

12 Zilveren longdrinklepels
Resultaat: 100 EUR

Cassette met 12 longdrinklepels met apostelen, 833/000, bak met een rattenstaart en voorzien van een getorste steel met apostel. 17 cm. ca 230 gram. In goede staat

Flacon met zilveren dop
Resultaat: 50 EUR

Kristallen flacon met zilveren kraag en dop, 925/000, ovale flacon met Russisch slijpsel voorzien van een bolle op met floraal decor. De flacon is voorzien van een binnenstop. 10x6x13cm. MT.: onduidel...

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat

Set zilver, collier/broche/ring/munt
Resultaat: 85 EUR

Set zilveren sieraden met een broche uit filigrain, een ring met jade en goudsteen, een munt en hanger en een collier met carneool. In redelijke staat

3 Zilveren beursen
Resultaat: 130 EUR

Drie tasjes met zilveren beugel, 835/000, een rond gecontourneerde beugel versierd met ranken en een kralen tas en zilveren ketting, 10cm, een rechthoekig gecontourneerde beugel met rozetten en bloeme...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, in de vorm van een mand met 2 draagogen met bandelwerk. Desel voorzien van een bewerking met fruit. 3x4x4cm. MT.: J.C.G.Caboes, Bellingwolde jl.:A:1835. ca 20 gram. ...

Oorknoppen met bloedkoraal
Resultaat: 100 EUR

Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 75 EUR

Lot zilver met 2 handspiegels, één gemaakt van een tasbeugel, servetbanden, een zoutstrooier en diverse theelepels. diverse gehaltes. In redelijk goede staat

5 Zilveren serveerdelen
Resultaat: 60 EUR

Lot met 5 zilveren serveerdelen, 835/000, een klontjestang, een roomlepel met Art deco bewerking, een theeduim met biedermeier graveerwerk, een zuurvork met deels getorste steel en parelbewerking en e...

Zilveren lepel, Georg Jensen
Resultaat: 110 EUR

Zilveren rijstlepel, 830/000, Georg Jensen. Een grote rijstlepel, met peervormige bak en steel met bewerkte rand. 1915-1930. ca 120 gram. In zeer goede staat

Lot horloges in kist (6x)
Resultaat: 70 EUR

Lot met 6 horloges in een cassette, alleen met leren band. o.a. een ascot, geneva, hp, chaxigo.

2 Seiko en Prisma horloge
Resultaat: 80 EUR

Twee seiko herenhorloges, een rond titanium model met goudkleurige wijzers en indexen met datumaanduiding en een stalen seiko horloge met zwarte wijzerplaat met dag- en datumaanduiding. En een bicolou...

Collier van barnsteen/Copal
Resultaat: 100 EUR

Collier met ovaal verlopende kralen copal met een butterscotch kleur. 12-20 mm. lengte 44 cm. In goede staat

Ring en hanger met opaal
Resultaat: 100 EUR

Ring en hanger, 333/000, met opaal. Driehoekig gecontourneerde hanger met opaal en 2 briljant geslepen diamanten, ca 0,06 ct, en een bijpassende ring met een ruitvormig gecontourneerde witte opaal.Gro...

Brede zilveren slavenband met rozen
Resultaat: 30 EUR

Brede zilveren slavenband, 800/000, met rozen. Slavenband met scharnier en bakslot versierd met een motief van rozen. Breedte 22 mm. ø57x66mm. ca 29,3 gram. In goede staat

3-Delig zilveren specerijenset
Resultaat: 130 EUR

Drie delige specerijenset met kristal en zilver, 800/000, een mosterdpotje met zilveren houder met 3 klauwpootjes, versierd met palmetten, krullen en libellen. met een strak gevormde greep, bovenaan l...

Zilveren bonbonmand, hamerslag
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met glooiende rand versierd met hamerslag en grove parelrand. 14,5x8,5x5cm. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven, jl.:T:1929 ca 91 gram. In zeer goede staat

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.

Gouden armband met diamant
Resultaat: 375 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.

Tegeltableau, (gesigneerd)
Resultaat: 175 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...

Antieek Chinees roodlak doosje
Resultaat: 45 EUR

Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.

Lot Delftse tegels, 7x
Resultaat: 21 EUR

Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

7x Antiek Engels keramiek
Resultaat: 45 EUR

Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Resultaat: 10 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein /aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese fluit
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.

Chinees Yixing theeservies
Startprijs 50 EUR

Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .

Zes Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Resultaat: 20 EUR

Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

3x Oude Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met herten decors en bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 17,7 cm ø. In goede staat.

3x Japans porselein, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.

5 Oude Chinese Yixing theepotten
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude Chinese Yixing theepotten. Divers. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese celadon vaas
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur en bodemmerk. Op houtgestoken sokkel. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, Keizer geel
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Chinese siervazen
Resultaat: 140 EUR

Drie maal diverse oude/antieke Chinees porseleinen siervazen. Bestaande uit: Grote vaas met Foo-honden + balustervaas rood/wit + vaas met paradijsvogels, craquele glazuur. Afmeting: H 22 - 34 cm. In g...

Blauw/witte vogelvaas
Resultaat: 180 EUR

Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Oude apothekerspotten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Lot diversen (12x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

2x Oude Chinese knobbelvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met paradijsvogels en zes tekens. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met celadon glazuur. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

12x Chinese olielampjes Vung Tao
Resultaat: 165 EUR

Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinees bord met draak
Resultaat: 80 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met coulissen/bloemvaas decor. Gecontourneerd. Twee beschadigingen. Drie met minimale chips. Afmeting: 9 cm. In redelijke staat.

3x Chinese Familie Rose schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Lot divers, Oosters/Chinees
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude/antieke Familie Verte plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.