Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde 18e eeuwse notenhouten staande klok door Wouman Temsche uurwerk, met zes loden gewichten, wekker functie etc.. Afmeting: 240 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Louis Seize directoire pendule. Circa 1800. Elf en engel met lauwerkrans. Gave wijzerplaat. Guiot a Paris. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Eén pootje repar...
Grote Weense Empire pendule met cilinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...
Grote Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten en bronzen putti. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Touwtjesophanging veranderd naar veerophanging. ...
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...
Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstraaks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...
Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Eikenhouten pendule met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1920. Afmeting: 32 x 61 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke Vedette Westminster kwartierslag eikenhouten regulateur. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Neo Renaissance bronzen klokkenstel zonder uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Decoratieve messing scheepsklok in houten kist. Victor Kullberg Liverpool London. Batterij functie. Afmeting: 8 x 14 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Beschadigd, beeld los bij. Compositie metaal. Als onderdelen te gebruiken. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse albast Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Enkele chips. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1900. Lichte wormbeval. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.
Westminster tafelklok met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Tempus Fugit, 'de tijd vliegt'. Afmeting: 41 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Oude comtoise met emaille wijzerplaat en pronkslinger. Achtdaags-uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok. Circa 1915. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Achterdeur beschadigd. Afmeting: 22 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-stil-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brocot balans. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Minimale chip mogelijk. Breuk in glas. Afmeting: 36 x 64 x 48 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Militaire vliegveld nachtwakers route klok met lederen foudraal. Nr. 28947. Met twee sleutels en zes afslagsleutels. Elka. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Antieke messing militaire nachtwakers routeklok met twee opwind sleutels en lederen draagriem. Nr. 112738. Afmeting: ø 8,7 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten Friese staartklok met datum, wekker en maantand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Josephiene pendule in notenhout. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels achtdaags-uurwerk met datum, seconden en maanstand. Twee gewichten + slinger. Niet getest. Afmeting: 48 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Oude Elka nachtwakers routeklok. Nr. 23838 13. Gemerkt Detect. Met sleutel, lederen foudraal en draagriem. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.