Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat
Roco H0 43514, E-Lok BR 71, E7128, (met verpakking van 04196 A), in goede staat
Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Fleischmann H0 4281 Diesellok, 68006 SNFC met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann H0 1385 (of 4270), 204006 Schaerbeek met verpakking van 1385, in goede staat
Fleischmann 4232 H0 DB, 218 306-9 met originele verpakking, in goede staat
Mehano N spoor: T280 BT2-Bombardier ITL met originele verpakking en in goede staat.
Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat
Mehano N-Spoor, T166 "DC", Diesellok DE-AC33C ADtranz/GETS met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann 4343 H0, E-Lok SBB Re 4/4 ,11374 CFF met originele verpakking, in goede staat
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.
Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat
Roco 43610 H0 set (by Gieffeci nr 2495/3100) E-lok FS E646 005 met originele verpakking en in goede staat
Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4270 (lok 5201), met verpakking van 4270, in goede staat en 1x 4381, DB 151 107-0 met originele verpakking , in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4351, DB 120 103-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4352, DB 120 143-3 met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4326, E-lok DB 141 237-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4329 E-lok DB 141 441-6 met originele verpakking en in goede staat.