Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parker pennenset Zwart/goud
Resultaat: 60 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Antiek koperen dekseldoos, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.

Kristallen/glas lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

2 Messing kraagkandelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Barok-stijl dekseldoos, 19e eeuws
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse notenhouten Barok-stijl dekseldoos met vakverdeling en slot. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goed staat.

Haal + ketel, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.

Bowlpot + lepel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...

Wierook brander + beeld
Resultaat: 50 EUR

Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren, 1910
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Jugendstil kaarskandelaren met zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve messing kandelaren met putti en keramiek. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel (klein)
Resultaat: 50 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse bronzen vijzel. Mooie patina. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Antieke bronzen kaarskandelaren, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Amsterdamse bronzen kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke kistjes, divers
Resultaat: 50 EUR

Zeven diverse oude/antieke kistjes. Onder andere: Lakwerk, wortelhout, mahonie, Perzisch. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen bel, 1925
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen Art Deco tafelbel. Circa 1925. Afmeting: 40 x 29 x 25 cm. In goede staat.

2x oude/antieke bronzen tafelbel
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke bronzen tafelbellen. Renaissance-stijl. Met figuren decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke petroleumlamp met vergulde compositie metalen voet. Circa 1900. Met tijgerkoppen en kristalglazen reservoir. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 50 EUR

Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

2x Oud China
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jade boot + Schilderij van natuursteen, parelmoer etc. Afmeting: 24,5 - 37 cm. In goede staat.

Antiek benen armband + riem
Resultaat: 50 EUR

Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.

Antiek tablet + weegschaal, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek presenteertablet en weegschaal met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 39 - 64 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse maskers
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Afrikaanse houtgesneden maskers met schelpen. Afmeting: 64 - 67 cm. In goede staat.

Antieke koperen tafellamp, 30-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Chinees bordspel
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.