Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 105 -150 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.
Twee 50er jaren geëmailleerde koperen autolanden emblemen. Frankrijk en Zwitserland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Korte dames nertsbontjas. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke ivoren lakstempel opengewerkt en met messing. Monogram. Circa 1900. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Circa 1910 - 1940. Bestaande uit: Verguld brons, toren + Jugendstil plated brons + bakeliet. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.