Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 80 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse schilden
Startprijs 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 105 -150 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse schilden
Startprijs 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.

Antiek Russisch presenteertablet 1930
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen
Startprijs 80 EUR

Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

2x geëmailleerde auto-landen emblemen
Startprijs 80 EUR

Twee 50er jaren geëmailleerde koperen autolanden emblemen. Frankrijk en Zwitserland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Korte dames bontjas, Nerts
Startprijs 80 EUR

Korte dames nertsbontjas. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antieke ivoren lakstempel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke ivoren lakstempel opengewerkt en met messing. Monogram. Circa 1900. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startprijs 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

2x Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR

Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Papieren affiche Puch+lithografie
Startprijs 80 EUR

Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startprijs 80 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Kristallen jardiniere, 1900
Startprijs 90 EUR

Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Palissander banjo barometer
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

Marmeren inktpot, 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR

Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met druiven
Startprijs 90 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x oude/antieke notenkrakers
Startprijs 90 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

3x Antieke lakstempels
Startprijs 90 EUR

Drie antieke lakstempels. Circa 1910 - 1940. Bestaande uit: Verguld brons, toren + Jugendstil plated brons + bakeliet. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1820
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Oude/antieke kinderwagen
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.

4-Delige bureauset, 1900
Startprijs 100 EUR

Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Engelse reissecretaire, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.