Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot antiek museaal spandoek 1898. Wilhelminia Je Maintiendrai. Met guirlandes en medailles. Afmeting: 80 cm x 7 mtr. In goede staat.
Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Een set vuurvergulde bronzen twee-delige Empire kandelaren. Ook te gebruiken voor één kaars. Vijf bobeches niet origineel. Verder in goede staat. Circa 1820. Afmeting: 27 cm + 46 cm. In redelijk/goede...
Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.