Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek tin. Bestaande uit: Olielamp, 17e - 18e eeuw + Nap, 18e - 19e eeuw + Klepkan, 18e - 19e eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Vroege Hollandse koperen met messing kraantjeskan. 18e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Groot lot antiek tin. 17e? - 18e - 19e Eeuw. Veel maten, strooier en kandelaren. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 75 cm. In goede staat.
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote koper genagelde aker met handgrepen. Afmeting: 36 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote gietijzeren rode tuinstandaard met bloempot. 21e Eeuw. Afmeting: H 160 x 50 cm ø. In goede staat.
Vier oude miniatuur portretten. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Empire-stijl messing lamp. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude acht-lichts smeedijzeren hanglamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 88 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.
Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antiek vergulde bronzen Oosterse olielamp met olifant en vogels. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jade boot + Schilderij van natuursteen, parelmoer etc. Afmeting: 24,5 - 37 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Acht maal diverse oude Oosterse figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Natuursteen, jade, brons, hout etc. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese cloisonne plantenbak met natuurstenen stam en agaat bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Spanningsscheur. Afmeting: 22,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.