Vier maal oud bakeliet. Bestaande uit: Twee maal Alresa doosjes met rokende lopende ratten. Eén Cognac Courvoisier. Eén maal sigarettendoos met Oosterse karavaan. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Vijf oude blikken buttons. Onder andere: Batman, Popeye, Spiderman, UFO, Andy Warhol. 80-er Jaren. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Antieke messing geëmailleerde hanger Berlin. Boekje met vier bladzijden Berlin. Circa 1930. Afmeting: 2 cm. In goede staat.
Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.
Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.
Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...
Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Russisch lakwerk. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos, schip in storm, gesigneerd Kohhoba Pedocknho. Eén maal beschilderd houten ei. Afmeting: 11,5 - 11 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Eén oude aparte aansteker in sigaarvorm + één antieke plated sigarenhouder met putti etc. Circa 1900. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Blikken sigarendispenser. Made in Germany D.R.G.M. Circa 1930. Functioneert. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Drie maal oud divers. Bestaande uit: Plated wijnkoeler, koper geslagen mand, keramieken dekseldoos met vossenjacht decor Copeland Spode. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Neo Renaissance bronzen vijzel met stamper. Circa 1900. Afmeting: 10 - 13,5 cm ø. In goede staat.
Antieke beukenhouten stereokijker met doos vol diverse kaarten. Circa 1910. Onder andere: boeren oorlog, Zuid Afrika. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Vroege houtgestoken Corpus Christi. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Dick und Doof in der Schule + Tarzan auf der Schatzinsel + Rififi in Stockholm + Diamanten rand. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing bewerkte Neogotische inbouw altaar met ranken en figuren in medailles. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 64 x 44 cm. In goede staat.
Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.
Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.
Een set vuurvergulde bronzen twee-delige Empire kandelaren. Ook te gebruiken voor één kaars. Vijf bobeches niet origineel. Verder in goede staat. Circa 1820. Afmeting: 27 cm + 46 cm. In redelijk/goede...
Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot antiek museaal spandoek 1898. Wilhelminia Je Maintiendrai. Met guirlandes en medailles. Afmeting: 80 cm x 7 mtr. In goede staat.
Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Oude opengewerkte messing etage bloemtafel met draken en vrouwenkoppen. Florale decors. Historisme stijl. Afmeting: 75 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Vijf oude miniaturen. Deels in ivoren lijsten, deels geschilderd. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gietijzeren bureauklok met weerstation en datumaanduiding. Historisme. Circa 1880. Hollands opschrift. Eén standaard pootje achter mist. Afmeting: 49 x 36 x 12 cm. In goede staat.
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
18e Eeuwse smeedijzeren wildkroon met kettingen en vleeshaken. Afmeting: 55 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels vernikkeld scheepskompas. Eerste helft 20e eeuw. London + NTH Shields. B. 4950. Oxydatie. Afmeting: 24 x 25 x 20 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vrijmetselaars zegelstempel. In rad vorm. Afmeting: ø 4 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten houtgesneden Schwarzwalder boekensteun met fazant en vos. Oortjes beschadigd. Afmeting: 11 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil tuimelketel. Circa 1915. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Afmeting: 26 x 21 x 18 cm. In goede staat.