Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing staande lamp. Verstelbaar. Met drakenkoppen decor. Afmeting: 173 x 46 cm ø. In goede staat.

Kinderschommel in visvorm
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.

2x Dekselcoupes, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse lektuurhouder, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.

Grote goudkleurige engel
Resultaat: 50 EUR

Grote goudkleurige engel om op te hangen. Compositie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Art Deco vis
Resultaat: 50 EUR

Art Deco hoorn gemaakte sluiervis met glazen ogen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Emaille miniatuurboekje Berlijn
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing geëmailleerde hanger Berlin. Boekje met vier bladzijden Berlin. Circa 1930. Afmeting: 2 cm. In goede staat.

Oude agaat dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Antieke aktentas, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.

Aansteker sigaar + houder
Resultaat: 50 EUR

Eén oude aparte aansteker in sigaarvorm + één antieke plated sigarenhouder met putti etc. Circa 1900. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

3x Oud divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud divers. Bestaande uit: Plated wijnkoeler, koper geslagen mand, keramieken dekseldoos met vossenjacht decor Copeland Spode. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Imitatie schildpad schild met gravering
Resultaat: 50 EUR

Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.

Oude Pennenlegger+briefopener
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.

Oude Japanse lakwerk plantenbak
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.

Antieke opaline olielamp
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke beschilderde opaline glazen olielamp met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antieke eventjesveel bakvorm
Resultaat: 50 EUR

Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.

6x Antieke tabaks dekseldozen
Resultaat: 50 EUR

Zes maal antieke tabaks dekseldozen. Bestaande uit onder andere: Terracotta, wit + terracotta man met Fez + koperen tabaksdoos + twee snuiftabak doosjes. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In ...

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.

2x Antieke kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke drie-lichts messing kaarskandelaren in Barok-stijl met Amsterdamse stadswapens. Afmeting: 26 x 27 x 23 cm. In goede staat.

Lot divers oud/antiek koper
Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Tabaksdoos+reiswekker
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...

Antiek Engels dienblad , 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met schelpintarsia. Circa 1900. Afmeting: 5 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Duitse hoornen tabakspijp
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse hoornen tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop met korhoen in landschap. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Aker met deksel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

2x Set gewichten, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.

2x Messing fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.

Verzameling strijkbouten
Resultaat: 50 EUR

Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Oude vogelkooi
Resultaat: 45 EUR

Oude vogelkooi van hout met messing. Met faux vogels gemaakt van veren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 30 ø cm. In goede staat.

Koperen aker, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse grote koper genagelde aker met handgrepen. Afmeting: 36 x 45 cm ø. In goede staat.

Kristallen hanglamp, 60-er/70-er jaren
Resultaat: 45 EUR

60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Kleine houtgestoken Madonna
Resultaat: 45 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgestoken Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

2x Oude tinnen ets platen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude tinnen ets platen. Bestaande uit: De chirurgijn + De Docter. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Oude olielamp, 20e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Oude Leader vintage bureaulamp
Resultaat: 45 EUR

Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.

6x Diverse tinnen kannen
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse telefoon
Resultaat: 45 EUR

Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Deco vazen, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Jugendstil lijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine messing Jugendstil-stijl fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Oude/antieke rozenkwarts beer
Resultaat: 40 EUR

Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek 1908
Resultaat: 40 EUR

Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Kasboek van Heek?
Resultaat: 40 EUR

Oud kasboek waarschijnlijk afkomstig van Van Heek cond goed.

Hollandse barometer, 1925
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhout met coromandelhouten Amsterdamse School-stijl barometer. Circa 1925. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Metalen bureaulamp 60-er Jaren
Resultaat: 40 EUR

60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Antieke hoedendoos+stempels
Resultaat: 40 EUR

Antieke Enschedese hoedendoos + vier houten behangstempels. Circa 1900. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.

4x Italië, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

Oud spiegelglazen reclamebord
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset op tablet
Resultaat: 40 EUR

Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.

2x Antieke dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.

2x Moderne staande lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne zwart metalen lampen. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa H 185 cm. In goede staat.

Stijlvolle koperen tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Stijlvolle koperen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 40 x 25 cm. In goede staat.

Decoratief schommelfiguur
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve handbeschilderde schommelfiguur met extra figuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke koperen hengselbak, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antieke kopergeslagen historisme hengselbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 33 x 23 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke wandelstokken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke show wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén met plated grip + één beschilderde. Afmeting: 57 - 65 cm. In goede staat.

2x Antieke wandelstokken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gestoken houten wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.

Antieke meetlat + EL
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten meetlat, gemerkt + palissanderhouten EL. Afmeting: 70 x 114 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hoofdbedekking
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.

Koekplank+lepelrek
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten lepelrek met tinnen lepels + koekplank. 19e Eeuw. Afmeting: 38 - 68 cm. In goede staat.

2x Antieke toneelkijkers
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiquarische Judaica bijbels
Resultaat: 40 EUR

Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...

Jugendstil inktstel
Resultaat: 40 EUR

Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Antiquarische schoolplaat
Resultaat: 40 EUR

Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.

Antieke papiergeldhouder + spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...

7-Delige tinnen maatset
Resultaat: 40 EUR

Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

2x Tinnen schenkmaat kannen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

2x Tinnen kraankannen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.

5x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.

3x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.

Grote antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...

2x Dames bontmantels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.

3x Japans, divers
Resultaat: 39 EUR

Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...

4x Koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

Pennenset Parker
Resultaat: 35 EUR

Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.

Stickbarometer, 1900
Resultaat: 35 EUR

Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse maskers
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

2 Dozen domino stenen
Resultaat: 35 EUR

Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse trekpot (gietijzer)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Resultaat: 35 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

Plated champagne-set
Resultaat: 35 EUR

Vier oude plated champagne coups Beyca Spain, met daarbij een chrome champagne koeler. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 77 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Doofpot, 19e eeuw + ketel, circa 1900 + schildersezel, 21e eeuw. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Lot koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Lot koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote appelketel, beddepan, eikenhouten emmer met koperen banden. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud tin
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

3x Antieke toneelkijkers
Resultaat: 35 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse weegschaal, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.

5x Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.

Oud Japans sieradendoosje
Resultaat: 30 EUR

Oude Japanse kopergeslagen sieradenkist met slot en jade snijstuk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 23 x 17 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek tin
Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.

Antiek beschilderd dienblad
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.

Antieke kristallen hallamp, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

5 Delen aziatica
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...

Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Blauw porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.