Drie tafellampen. Twee maal met messing voet, één maal houten voet met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 77 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleum wandlamp. Circa 1880. Afmeting: 22 x 28 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme vijf-lichts kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne vaas met salamander decor. Circa 1900. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans spijkerbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.
Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.
Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Neo Renaissance bronzen vijzel met stamper. Circa 1900. Afmeting: 10 - 13,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Blikken sigarendispenser. Made in Germany D.R.G.M. Circa 1930. Functioneert. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Art Deco hoorn gemaakte sluiervis met glazen ogen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.
Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Tien oude diverse emaille borden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Bureaulamp + koper, porselein, plated etc. Afmeting: 20 x 48 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude tropisch houten boekensteunen met Indische olifanten en been. Tanden missen. Breuklijnen. Afmeting: 18 x 21 x 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws schildpad etui met parelmoer inleg en monogram. Afmeting: 2 x 7 x 14 cm. In goede staat.
Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee cassettes met Engels visbestek met benen heft en plated lemmet. Eén 6 persoons couvert en een 8 persoonscouvert met serveerbestek. In goede staat
Antieke Duitse Neo Gotische bronzen olielamp in de vorm van een leeuw. Gemerkt G. Leykauf Nürnberg. Afmeting: 8,5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Antiek presenteertablet en weegschaal met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 39 - 64 cm. In goede staat.
60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee miniaturen, deels geschilderd. Met messing omlijsting. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans ritueel mes met houten grip en gebogen bewerkte lemet. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Drie maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén groot gepolychromeerd spijkerbeeld + één houtgestoken vijzel met gezichten Zaïre + één gepolychromeerd masker met gewas Buyo Mask Zaïre. Afmeting: 32 - 62 cm....
Vier maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Tete Zuba Fetish (gezicht) + Zuba Lady Zaïre + Songe Fetish Zaïre + Kalunga Mask Zaïre. Afmeting: 20 -39 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Art Nouveau tafellamp. Compositie metaal op marmeren basement. Met ei-vormige glazen kap. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse notenhouten barometer. Circa 1900. De Gruyter Stores Amsterdam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met coromandelhouten Amsterdamse School-stijl barometer. Circa 1925. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke ivoren dekselpot. Circa 1900. Afmeting: 8 x 6,5 cm ø. In zeer goede staat.
Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Aparte radio apparatuur, voor-oorlogs, met bakeliet en hout. Binnenwerk zichtbaar onder deksel. Transformator, twee lampen etc. Afmeting: 20 x 36 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Oude/antieke banjo met hoes. Hout met chrome. Ongemerkt. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Antieke Hollandse bijbel, Staten Generaal. Door Paulus Aertzn van Ravenstein. 17e Eeuw. Band gerestaureerd en verdere restauraties. Oude waterschade. Afmeting: 40 x 25 x 9 cm. In matige staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jade boot + Schilderij van natuursteen, parelmoer etc. Afmeting: 24,5 - 37 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote koper genagelde aker met handgrepen. Afmeting: 36 x 45 cm ø. In goede staat.
Vroege Hollandse koperen met messing kraantjeskan. 18e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. Bestaande uit: Olielamp, 17e - 18e eeuw + Nap, 18e - 19e eeuw + Klepkan, 18e - 19e eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tinnen borden. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: ø 25 - 42 cm. In goede staat.
Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.
Antiek pierrot kostuum. Circa 1900. Deels vergaan, alleen als decoratie te gebruiken. Afmeting: 120 cm. In matige toestand.
Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen tafelbellen. Renaissance-stijl. Met figuren decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco tafelbel. Circa 1925. Afmeting: 40 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Oude Japanse kopergeslagen sieradenkist met slot en jade snijstuk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 23 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met twee vakken met deksels en parelmoeren slotplaat. Afmeting: 10 x 20 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Kleine 17e - 18e eeuwse bronzen vijzel. Mooie patina. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil kaarskandelaren met zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese lakwerk Pelgrimsfles met cloisonne, floraal. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Twee warmhoudkruiken en twee schenkkannen. Afmeting: 17 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Collectie oude bakelieten langspeelplaten, Historische Complete Concerten op 78 toeren ca. 1935, krasvrij in huis o.a. concertgebouworkest o.l.v. Willem Mengelberg (4x) en andere beroemde concerten. T...
Vier maal Barokke messing kandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kroonluchter, drie maal wandkandelaren. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.
Vier delen divers. Bestaande uit: Drie maal oud blik, waarvan twee maal Jugendstil en één maal HAKA Cacao, en een Schweppes Soda spuitfles. Afmeting: 19 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.