Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Duitse affiche
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse affiche. 30er Jaren. Immalin Bohnerwachs seit 1897. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 22 cm. In zeer goede staat.

4x Oude Duitse affiches
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Früh ehe (Liv Ullmann) + Der Goldene Falke + Fuzzy + Die Frühreifen Mädchen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse affiche
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse affiche. Köstritzer Schwarzbier. Circa 1920. Afmeting: 60 x 80 cm. In zeer goede staat.

2x Antieke messing fietslampen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing fietslampen, één met kaars, één met carbid. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren kerstman, 'Santa Claus'
Startprijs 50 EUR

Oude gietijzeren kerstman, Santa Claus. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

6x Antiek religieus
Startprijs 340 EUR

Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

8x Oude/antieke paardenbitten
Startprijs 50 EUR

Acht maal oude/antieke paardenbitten + één hoefijzer. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Boekensteunen, 1930-1950
Startprijs 50 EUR

Twee asymmetrische smeedijzeren boekensteunen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

2x Oosterse figuren, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke toneelkijkers
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bordenrek, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antiek notenhouten kerfsnede bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 71 x 83 x 8 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890
Startprijs 70 EUR

Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse rijsthouder
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde rijsthouder met geisha decor. Circa 1930. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Parker pennenset Zwart/goud
Resultaat: 60 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR

Parker vulpen, zwart gematteerd. Nieuw

Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startprijs 25 EUR

Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.

4x Antieke religieuze kruizen
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese drakenboot
Resultaat: 65 EUR

Oude/antieke Chinese houten drakenboot met zijde-zijl en vlag. Afmeting: 55 x 65 x 17 cm. In goede staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Judaica bijbels
Resultaat: 40 EUR

Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...

Jugendstil inktstel
Resultaat: 40 EUR

Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Postzegeldoos+pennenbakje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen drie-vaks postzegelsdoosje met klepdeksel + glazen pennenbakje met gemerkt fraai gedreven bronskleurig deksel. Circa 1920. Afmeting: 13 x 9 x 6 cm / 14 x 5 x 4 cm. In goede staat.

2x Antiquarische reclame affiches
Startprijs 100 EUR

Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.

2x Biedermeier ketels
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.

Antieke naaikistje met inhoud
Startprijs 100 EUR

Antieke palissanderhouten naaikist met intarsia en necessaire, plated. Circa 1870. Schaar is kapot, rest goed. Afmeting: 8 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels dienblad , 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met schelpintarsia. Circa 1900. Afmeting: 5 x 24 x 35 cm. In goede staat.

2x (Thee)kistjes, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse kistjes. Bestaande uit: Mahoniehouten theekist met bandintarsia, circa 1800 + notenhouten dekseldoos met metalen hoekstukken en bolpootjes. Afmeting: 20 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Duitse hoornen tabakspijp
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse hoornen tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop met korhoen in landschap. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes in lijst
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.

Antieke kandelaar, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing Jugendstil kaarskandelaar met kopernagels. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: 30 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bouilloir, 1915
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Aker met deksel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.

Friese theestoof, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Friese koperen theestoof met ketel. Afmeting: 55 x 33 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp in etui
Resultaat: 110 EUR

Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Franse bureau set, 19e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

2x Oosterse schenkkannen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Oosterse theekannen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

5-Delige tinnen set
Startprijs 50 EUR

Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Afrikaanse boot van tropisch hout
Resultaat: 90 EUR

Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Chines bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Oude tafellamp
Startprijs 50 EUR

Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Antieke Pietra Dura schaal
Startprijs 240 EUR

Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Afmeting: 32 x 29 cm ø. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startprijs 65 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude olielamp, 20e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tafelbel
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Antiek deurslot met sleutel
Startprijs 50 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke 7-dagen scheermessen set
Startprijs 150 EUR

Antieke 7-dagen scheermessen set in originele doos. Warranted Real German, Hollow Ground, E.S. Hill & CE London. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.

Antieke bronzen penkandelaar
Startprijs 100 EUR

Grote antieke bronzen penkandelaar met hondenpootjes. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1820
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos met sluiting. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

2x Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR

Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen schaaltje
Startprijs 150 EUR

Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse reiskist
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Indiase lakwerk hengselmand
Startprijs 200 EUR

Antieke Indiase lakwerk deksel hengselmand. Houtgestoken met figuren en metalen cobra's. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 29 cm. In goede staat.

Oude/Antieke Portre Montre
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Portre Montre met marmeren basement, compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Russische lakdoos
Startprijs 70 EUR

Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon, 1930
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten grammofoon. Circa 1930. Gemerkt Chantal. Opdraaiveer defect. Afmeting: 35 x 34 x 35 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen staande lamp
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.

Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 70 EUR

Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.

Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 30 EUR

Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Oud carrouselpaard
Startprijs 180 EUR

Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Antieke globe, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse gesigneerde aardglobe door Dr. R. Neuse. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Colombus Verlag Berlin. Papier belijmd en berkenhouten voet. Afmeting: 61 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke tabaksdoos, 1880
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke messing tabaksdoos. Regalla Londres Cigarres. Bewerkt met hond, paardenkop, leeuwenpoten en guirlandes. Circa 1880. Afmeting: 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Franse draailier, 1900
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil tafelbarometer, 1910
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij in koker
Resultaat: 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij in koker
Resultaat: 190 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Quatro bijbel
Startprijs 150 EUR

Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.

Oude Leader vintage bureaulamp
Resultaat: 45 EUR

Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 175 EUR

Groot vooroorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Antieke scheepvaartkijker, 1900
Startprijs 225 EUR

Grote antieke scheepvaartkijker. Met waterpas en kompas ingebouwd. Circa 1900. H. Barrows & Co. London. In originele opbergkist. Afmeting: 13 x 42 x 23 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kinderspeelgoed
Startprijs 500 EUR

Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Antieke mahonie stoof
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met ketel en comfoor. Empire-stijl, met zuilen en messing. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.

Grote appelketel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Wandconsole engel
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel diverse aanstekers en accessoires
Startprijs 35 EUR

Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

3x Oud tin
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

4x Affiches Circus Boltini
Startprijs 70 EUR

Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.

4x Divers antiquarisch
Startprijs 150 EUR

Vier maal divers antiquarisch gelithografeerd. Bestaande uit: Kalender 1858, A La Campagne Bruxelles. Katholieke Schoolkolonies Diploma 1919. Prijskamp en Tentoonstelling van gekleede poppen 1916, dip...

Antiquarische schoolplaat
Resultaat: 40 EUR

Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.

Papieren affiche Puch+lithografie
Startprijs 80 EUR

Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Resultaat: 80 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.