Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen vrijmetselaars bokaal met monogram, vrijmetselaars symbolen en slang. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen tafelschaal. Afmeting: 27 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Jugendstil glazen dekselbokaal. Glas Fachschule Steinschönau. Deksel binnenrand chip. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands Delfts glaswerk. Dertien-delige gebakset. Monogram WK. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee maal Kristalunie Maastricht. Eén maal bolvaas met tin craquele + grote schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 12 cm ø + 10 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Leerdam glazen amberkleurige schaal. Craquele decor. Serica nr. 70, 1947. A.D. Copier. Afmeting: 7 x 33 cm ø. In goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met tropische vogels tussen bladeren, groen/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...