Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten nachtkastjes op hoge poten met twee lades. Lichte fineerschades. Afmeting: 60 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Vertiko kast met snekken. Circa 1900. Met origineel messing beslag. Afmeting: 136 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten vier-laden commode met bronzen hengsels. Gemaakt van antieke delen. Mooie patina. Afmeting: 100 x 89 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle etagere met rood schildpad. Defecten. Afmeting: 80 x 30 x 46 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse dekenkist. Ook bekend als Frontstollentruhe. Met origineel vlinderslot. Deksel later. Verder in goede staat. Afmeting: 73 x 175 x 64 cm.
18e Eeuwse Noord-Duitse vurenhouten gestoken dekenkist met sleevoeten. Ook wel genaamd Kufen-füsse. Met originele bierverf. Afmeting: 75 x 145 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe cylinderbureau met mooi binnenleven en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1870. Afmeting: 126 x 103 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten Biedermeier kast met paneel deuren. Circa 1840. Afmeting: 200 x 181 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten bonheurkast met kuif en spiegel. Circa 1860. Afmeting: 215 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat!
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Rococo kabinet met bronzen beslag. Dubbel gebogen met asymmetrische deurpanelen. Laag kabinet. Afmeting: 225 x 180 x 63 cm. In goede staat.
Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Oude Franse notenhouten boulle-stijl vitrinekast met zwart marmeren blad, gebogen glas en bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 63 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier commode met handwerk gedeelte in bovenste lade. Vakverdeling met mahoniehouten deksel met benen knoppen, intarsia in middelste lade en bandintarsia. Circ...