Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kist met ijzeren beslag
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Armleunstoel met kroon
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 124 x 58 x 60 cm. In goede staat.

Armleunstoel, Barok
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten 19e eeuwse armstoel met petitpoint bekleding en klauwpoten. 125x75x79 cm in goede staat.

Windsor stoel, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel met mooie patina. Afmeting: 80 x 64 x 60 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.

Louis Philippe bed, 1870
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.

2x Antieke Thonet stoelen, 1910
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel met etagere
Resultaat: 40 EUR

Antiek engelse mahoniehouten spiegel met etages ca 1890 130x105x20 in goede staat.

Orgelgebogen kastje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.

Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.

Salontafel kastanjehout.
Resultaat: 190 EUR

Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157

Antiek kachelscherm 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

4x Antieke Thonet-stijl stoelen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Circa 1900. Geen etiketten. Afmeting: 90 x 36 x 53 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel, 1930
Resultaat: 40 EUR

Eiken met coromandelhout Amsterdamse School bijzettafel. Circa 1930. Lichte fineerschades. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijk/goede staat.

Willem III naaitafel, 1860
Resultaat: 275 EUR

Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit theetafel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.

Bidstoel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bidstoel met sigaren voorstelling, snijwerk en opbergvak (voor sigaren en whisky?). Goede rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Antieke eiken hal/kerk bank, 1850
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse linnenpers, 1760
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.

Wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.

Grote Franse vergulde spiegel
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine, Barok-stijl
Resultaat: 300 EUR

Twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 37 x 160 cm. In goede staat.