Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe schrijfbureau met benen beslag, lade, drie deuren en schuifblad. Circa 1860. Afmeting: 80 x 123 x 71 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met gave stoffering. Circa 1850. Afmeting: 91 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Vergulde19e eeuwse spiegel met kroon. Frankrijk, circa 1850. Afmeting: 85 x 56 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse spiegel met rocailles. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Vergulde houten bijzettafel met twee wit marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten spiegel met console. Circa 1880. Afmeting: 220 x 86 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eiken Gründerzeit kast met lades. Circa 1880. Afmeting: 145 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...
Hollandse boeren Biedermeier grenenhouten linnenkast in originele bierverf. Circa 1850. Afmeting: 202 x 165 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten, laat Biedermeier, halspiegel. Afmeting: 71 x 72 cm. In zeer goede staat!