19e Eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs kussenkast met robbellijsten. Afmeting: 155 x 40 x 100 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit wortelnoten secretaire met volle zuilen en ingelegd noten interieur. Ongerestaureerd. Afmeting: 150 x 103 x 52 cm. In goede staat.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse ijzeren kluis met sleutels. Martens Doetinchem. Afmeting: 70 x 67 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Drie-delige oude Engelse mahoniehouten miniset. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Biedermeier-stijl 'Ohrenbackensessel' oorstoel. 20e Eeuw. Vlek + gat bekleding. Verder in goede staat. Afmeting: 116 x 60 x 76 cm.
Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten wandgarderobe met leeuwenkoppen en spiegel. Circa 1920. Afmeting: 50 x 105 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S
Vijf-delige metalen opengewerkte rode tuinset. 21e Eeuw. Afmeting: 64 x 68 cm ø / 86 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met antiek slot en sleutel. Afmeting: 76 x 147 x 60 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten tafel in Biedermeier-stijl. Handwerk, hout gepind. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x 85 x 57 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten hoekvitrine kastje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 63 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Twee-delige eikenhouten Jugendstil verzamelaars vitrine met facet geslepen glas. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 47 x 120 x 180 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten sidetable met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurbak. Dubbelzijdig op gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 60 x 45 x 48 cm. In goede staat.
Zes moderne lederen, beige kleurige armleunstoelen op wielen. Afmeting: 90 x 70 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 129 x 75 x 70 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Drie laden commode. Circa 1900. Noten op zachthout gefineerd. Gerestaureerd. Afmeting: 101 x 77 x 52 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 89 x 56 x 29 cm. In redelijke staat.
Goudkleurige spiegel naar antiek voorbeeld, met vrouwen medaillon. 21e Eeuw. Rococo-stijl. Composiet. Afmeting: 175 x 53 cm. In goede staat.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke Engelse Windsor kinderstoel. Circa 1900. Afmeting: 101 x 42 x 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel met lades en kaarskandelaren. Afmeting: 105 x 120 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten, laat Biedermeier, halspiegel. Afmeting: 71 x 72 cm. In zeer goede staat!
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. In goede staat.
Hollandse boeren Biedermeier grenenhouten linnenkast in originele bierverf. Circa 1850. Afmeting: 202 x 165 x 55 cm. In goede staat.
Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eiken Gründerzeit kast met lades. Circa 1880. Afmeting: 145 x 150 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten spiegel met console. Circa 1880. Afmeting: 220 x 86 x 32 cm. In goede staat.
Vergulde houten bijzettafel met twee wit marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse spiegel met rocailles. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
Vergulde19e eeuwse spiegel met kroon. Frankrijk, circa 1850. Afmeting: 85 x 56 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met gave stoffering. Circa 1850. Afmeting: 91 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe schrijfbureau met benen beslag, lade, drie deuren en schuifblad. Circa 1860. Afmeting: 80 x 123 x 71 cm. In goede staat.
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten commode. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 72 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1870. Afmeting: 162 x 97 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 105 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven Rosentahl stoelen. Hombre design, Burkhard Vogtherr. Essenhout, beuken, donker gebeitst met ribuelour. Afmeting: 84 x 60 x 68 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met gerilde deuren. Afmeting: 115 x 72 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse Biedermeier schrijfsecretaire met messing beslag. Circa 1830. Afmeting: 130 x 100 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok hoekkast met smeedijzeren snorbeslag, schnappslot + sleutel. Afmeting: 66 x 74 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dubbele rolluik archiefkast. Circa 1900. Afmeting: 113 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit dressoir met dikke snekken en snijwerk ca 1880. cond.G 92x130x63
17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.