17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Drie-deurs garderobekast met in het midden een geslepen spiegel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 238 x 190 x 60 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.
Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Vertico met opstand, pilasters, hekwerk en lades. Circa 1880. Afmeting: 204 x 92 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven Rosentahl stoelen. Hombre design, Burkhard Vogtherr. Essenhout, beuken, donker gebeitst met ribuelour. Afmeting: 84 x 60 x 68 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.