Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S
Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.