Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pot met draken decor en bodemmerken. Afmeting: 13 - 26 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing kom met schriften en bodemmerk. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 16,3 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1910 - 1915. Met donkerbruine matte glazuur, twee oren en twee rozetten. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In zeer goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Rond, religieus. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuws en religieus. In houten lijst. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels, één beschadigd en één chip, drie goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Negen antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden betreffende koningshuis. Onder andere: Soc. Ceramique. Afmeting: ø 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken dekselvazen met florale decors. Circa 1930. Kleinere vaas bakfout bovenrand, haarlijn. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Societé Ceramique Maastricht Olympiade Amsterdam 1928 herdenkingsbord. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote groen-geglazuurde terracotta kikker. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.