Lot antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Rond, religieus. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude/antieke wandtegels. Onder andere: Religieus, landschappen, olifant etc. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Fayence borden. Delfts of Duits. Chinese decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Italiaans Capodimonte aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Knoflookstreng, chips + schaal met citroenen, chips. Afmeting: 29 - 50 cm. In redelijke staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Tien antieke porseleinen fles stoppen met uitgang. Karikaturen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek porseleinen Art Deco theeservies. Circa 1930. Victoria. Czecho Slowakija. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, tien kop + schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 18 cm....
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met ijsblauw lusterglazuur en zwart geglazuurde hals. Afmeting: 26 x 27 cm ø. In zeer goede staat.
Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1910 - 1915. Met donkerbruine matte glazuur, twee oren en twee rozetten. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In zeer goede staat.