18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote oude keramieken jardiniere met vergulde wapen decors en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 27 x 48 cm. In goede staat.
Oud Chinees telraam met jade telstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen objecten. Scepter, drie vaasjes + figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met coulissen/bloemvaas decor. Gecontourneerd. Twee beschadigingen. Drie met minimale chips. Afmeting: 9 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen balustervormige Familie Noir vaas met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur en bodemmerk. Op houtgestoken sokkel. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen kaarskandelaren met handbeschilderde florale/goud decors. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: vaas met florale decor, geisha's en vlinders + één pot met tuin decor. Afmeting: 8,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: KPM, jongen met fruitmand, arm stuk af + Dresden figuur, basis gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.
Twee Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken dekselvazen met florale decors. Circa 1930. Kleinere vaas bakfout bovenrand, haarlijn. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Zes antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuws en religieus. In houten lijst. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Fayence borden. Delfts of Duits. Chinese decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen Art Deco theeservies. Circa 1930. Victoria. Czecho Slowakija. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, tien kop + schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 18 cm....
Vier oude diverse Maria sculpturen. Onder andere: Keramiek en hout. Grote gemerkt Goebel. Beschadigingen. Afmeting: 11 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee met minimale chips. Eén met bodemscheur. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke keramieken kruik. Buste Napoleon. Circa 1900. Onduidelijk gesigneerd. Eén chip. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren decors en teksten. Circa 1900. Beiden haarlijnen. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.