Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen penseelpotten met figuren en teksten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit onder andere: Drie Republiek-stijl vazen, twee chicken kommen (één chip), grote 19e eeuwse kom met draak en paradijsvogels (goed). Afmeting: 12 - 2...
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met emaille florale/draken decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal Imari, goed + twee maal blauw/wit, één chip. Afmeting: 5 - 6 cm. In redelijke/goede staat.
Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kop en schotels, 18e eeuws Imari + twee schotels, landschap, circa 1800 + drie Samson kopjes + twee kop en schotels. Diverse haarlijne...
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 30-er jaren Engels Wedgwood theeservies. Etruria Groups. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, negen kopjes (twee gelijmd), negen schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6,5 - 18 c...
Groot oud Chinees jade snijstuk op houten console met paradijsvogels en andere vogels. Afmeting: 43 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decors. Afmeting: ø 40 - ø 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Nanking vazen met bodemmerk, krijgers, salamanders en Foo-honden decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 16 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vierkante vaas. Met figuren, florale decor. Bodemmerk op console. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.