Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.
Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Drie oude Chinees porseleinen borden met herten decors en bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 17,7 cm ø. In goede staat.
Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.