Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Twee goed, twee randschade. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson borden met rozen en goud decor. Twee borden chips, één bord gebroken en drie goed. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale en chinoiserie decors. Eén goed, twee haarscheur, twee chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude handbeschilderde porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 22 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres porseleinen borden in houten omlijsting. Chateau des Tuileries. Sevres 1844. Handbeschilderd. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met zilverkleurige glazuur. Afmeting: 57 x 32 cm ø. In goede staat.
Twee antieke vergulde terracotta geglazuurde dekselbokalen. Eerste helft 20e eeuw. Eén deksel gerepareerd. Eén chip bij ramskop. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met waterplanten decor en vier tekens bodemmerk en schrift. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Gouda's polychrome platelen Jugendstil klokkenstel. Circa 1915. Afmeting: 14,5 - 28,5 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse Empire porseleinen amfora vazen met handbeschilderde decors. Eén vaas stukje gelijmd + één chip oortje bij andere vaas. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Bestaande uit: Polychrome chinoiserie, randschade + Blauw chinoiserie, floraal, twee chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse tichelaar dekselpot met florale decor en bodemmerk. Scherf deksel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met kraanvogel, vis, tijger en zegelmerk. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde terracotta tafellampenvoeten met mooie kwaliteits beschildering Hollandse scheepvaart met figuren. Afmeting: 32 x 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor, teksten en signaturen. Eén vaas oude haarlijn kraag. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Nymphenburg porseleinen hond met monogram K.S. Wat staat voor Konrad Schmidt. Afmeting: 18,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met symbolen en tekens. Bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence mangaan borden met chinoiserie decors. Met bijl teken. Twee randschades, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel op bloesemtak decor + signatuur. Afmeting: 12,9 x 20,6 cm. In goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met bloedrood en ijsblauw lusterglazuur. Afmeting: 22 x 26 cm ø. In zeer goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met ijsblauw lusterglazuur en zwart geglazuurde hals. Afmeting: 26 x 27 cm ø. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen dekseldoosjes met florale en goud decor. 20e Eeuw. Kleinere heeft chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met schrift en bodemmerk. Buitenkant grijs/bruine glazuur. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 3 x 10,5 x 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen visschaal. Knauff zeit, Streuhblümchen decor. Afmeting: 4 x 55,5 x 27 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands tegeltableau. Circa 1900. Monogram R.B. en Hilversum. Platbodem met riet in Hollands landschap. Afmeting: 63 x 90 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees jade, figuratief. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot in pompoenvorm. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 15,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier grote witte porseleinen figuren. De vier jaargetijden. Gemerkt Napels. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 26 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,3 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Mooie oude/antieke Chinees porseleinen vaas met rode glazuur en gele bloemen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie Engelse porseleinen borden. Royal Crown Derby Bone China. Met florale/goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Drie maal antieke Duitse Meissen porseleinen opdienschalen met Streuhblümchen decor en goudrand. Knauff zeit + later. Afmeting: 29,5 - 52 cm. In goede staat.
Oude/antieke witte Chinees porseleinen bewerkte vaas met draken decor en craquele glazuur. Afmeting: 19 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor + bodemmerk. Twee bakfouten. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Een paar grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose decor. Gerestaureerd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse Sevres porseleinen tafelschaal met vergulde messing armaturen. Handbeschilderd met rozen en figuren in landschap decor. Afmeting: 24 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Kantonese Familie Rose vazen met Familie Rose decors en figuren. Mooie kwaliteit. Eén vaas beschadigingen bij Foo-honden kop + minimale chip. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede...
Oude/antieke Chinees porseleinen vierkant vaas met schrift, figuren en florale decors. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor rondom. Bovenrand chip. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met kalebassen en vleermuizen decors en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met houtnerf, florale en vogel decor. Bodemmerk onder blauwe glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handgeschilderde gesigneerde in Renaissance-stijl tegeltableau. Door Prosper Delin 1879. Figuren en faun bij bron. Polychrome. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen blauw/witte pijpvaas met plated bovenrand. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, tekst en bodemmerk. Hoge handgrip. Afmeting: 18,5 x 14 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Mooie oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, signatuur en tekst. Afmeting: 9 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.