Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met kalebassen en vleermuizen decors en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met waterplanten decor en vier tekens bodemmerk en schrift. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen penselenpot met vleermuizen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,1 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met figuren decor en florale omranding met vlinders. Minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Vier maal antiek Chinees Cargo porselein. Sunk Cargo 1822. Bestaande uit: twee kommen, één haarlijn + twee borden. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Majolica jardiniere met tweekleurige compositie metalen voet. Met zeemonsters en boegbeeld. Bronskleurige patina. Circa 1880. Stukje ingelijmd en chip. Afmeting: 30 x 35 x 20 cm. In redelijk/...
Antieke Chinees porseleinen theebus met rondom spelende Chinese kinderen in landschap decor. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,3 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse Sevres porseleinen tafelschaal met vergulde messing armaturen. Handbeschilderd met rozen en figuren in landschap decor. Afmeting: 24 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Kutani pijpvazen met florale en figuren decors. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen vazen met florale decors en paradijsvogels in coulissen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws drie-delig Imari porseleinen kaststel met florale decors. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: vaas met florale decor, geisha's en vlinders + één pot met tuin decor. Afmeting: 8,5 - 18 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen bloemenvaas met vogels, florale en goud decor. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinese Imari schotels met landschap en florale decors. Beide gelijmd. Afmeting: 31,5 x 38 cm ø. In matige staat.
Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Diverse florale + goud decors. Gecontourneerd. Eén kleiner bord gerestaureerd. Afmeting: 22 - 32 cm ø In redelijk/goede staat.
Drie maal Japans 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Dekseldoos, floraal + Platte schaal, gecontourneerd + Ovale schaal, gecontourneerd. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Drie grote Oost-Duitse porseleinen beelden. H.G. G.D.R. Circa 1950. Figuren in 19e eeuwse klederdracht. Alle figuren licht beschadigd. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke terracotta figuren. Twee edellieden. 19e Eeuw. Diverse chips bodemranden. Afmeting: 53 - 54 cm. In redelijke staat.
Groot oud wit keramieken beeld met craquele glazuur. 20e Eeuw. Genummerd. Italiaanse geitenhoeders. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: KPM, jongen met fruitmand, arm stuk af + Dresden figuur, basis gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Engelse Staffordshire keramieken figuren. Ruiters te paard. Handbeschilderd. Afmeting: 18 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote groen-geglazuurde terracotta kikker. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japans porseleinen Geisha met vaas en goud decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude keramieken beeldengroep 'De Valsspelers'. 20e Eeuw. Chip af bij hoed. Afmeting: 18 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese jade vrouwenbuste op houtgestoken sokkel. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Oude Chinese jade boeddha op houtgestoken console. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen figuur. Plane of Sitzendorf? Jongeman met tabakspijp. Chips bij bloem en vinger. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Zeldzaam 30-er jaren Engels Wedgwood theeservies. Etruria Groups. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, negen kopjes (twee gelijmd), negen schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6,5 - 18 c...
Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud keramieken Villeroy en Boch theeservies. Decor Rusticana. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker+melkkan, negen kopjes en dertien schotels, drie diepe borden, vijf grote borden, dertien kleine b...
Zeldzaam antiek Societé Ceramique Maastricht Olympiade Amsterdam 1928 herdenkingsbord. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken dekselvazen met florale decors. Circa 1930. Kleinere vaas bakfout bovenrand, haarlijn. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden betreffende koningshuis. Onder andere: Soc. Ceramique. Afmeting: ø 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen neksteun. Familie Verte, draken decor. Haarscheur. Afmeting: 44 x 15 x 10 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met floraal, goud en tekst decor. Bodemmerk. Gecontoureneerde omranding. Afmeting: 2,7 x 16,2 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met bloempotten decor. Balustervormig, bodemglazuur haarlijn. Haarlijn bovenrand + chip. Afmeting: 43,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor, teksten en signaturen. Eén vaas oude haarlijn kraag. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels, één beschadigd en één chip, drie goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands tegeltableau. Circa 1900. Monogram R.B. en Hilversum. Platbodem met riet in Hollands landschap. Afmeting: 63 x 90 cm. In goede staat.
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.
18e Eeuws mangaan 4-pas tegeltableau. Vogelkooi. Eén tegel is gescheurd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Zes antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuws en religieus. In houten lijst. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Rond, religieus. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude/antieke wandtegels. Onder andere: Religieus, landschappen, olifant etc. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Fayence borden. Delfts of Duits. Chinese decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Italiaans Capodimonte aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Knoflookstreng, chips + schaal met citroenen, chips. Afmeting: 29 - 50 cm. In redelijke staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Tien antieke porseleinen fles stoppen met uitgang. Karikaturen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek porseleinen Art Deco theeservies. Circa 1930. Victoria. Czecho Slowakija. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, tien kop + schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 18 cm....
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met ijsblauw lusterglazuur en zwart geglazuurde hals. Afmeting: 26 x 27 cm ø. In zeer goede staat.