Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal Imari, goed + twee maal blauw/wit, één chip. Afmeting: 5 - 6 cm. In redelijke/goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kop en schotels, 18e eeuws Imari + twee schotels, landschap, circa 1800 + drie Samson kopjes + twee kop en schotels. Diverse haarlijne...
Drie oude Yixing Chinese theepotten, divers. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In matige toestand.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor. Eén vaas haarlijn en Foo-hond beschadigd. Afmeting: 48 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen pronkvaas met paradijsvogel en florale decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38,3 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
Groot Chinees marmeren gebeeldhouwd tafelstuk met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 33 x 42 cm. In goede staat.
Lot theeservies. Porselein op plated dienblad. Bestaande uit: Jugendstil servies, Weens decor, circa 1915 + Japans servies, circa 1930. Totaal 14-delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 37 cm. In...
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren + twee Jugendstil vaasjes, chips, haarlijn, + bisquit porseleinen bron met figuren, goed. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede st...
Twee oude porseleinen Indische olifanten met Indische edelman en menner. Gemerkt met kroon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en tuin decor. Afmeting: 18 x 25,5 cm. In goede staat.
Oude blauw geglazuurde Chinees porseleinen siervaas, bloemvormig. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits keramieken beeld, twee Afghaanse windhonden. Circa 1930. Gemerkt met K met dak. Afmeting: 25 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Oosterse natuurstenen boeddha's. Grote figuur heeft minimale chip. Afmeting: 12 -18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pot met draken decor en bodemmerken. Afmeting: 13 - 26 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing kom met schriften en bodemmerk. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 16,3 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1910 - 1915. Met donkerbruine matte glazuur, twee oren en twee rozetten. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In zeer goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Rond, religieus. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuws en religieus. In houten lijst. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels, één beschadigd en één chip, drie goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Negen antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden betreffende koningshuis. Onder andere: Soc. Ceramique. Afmeting: ø 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken dekselvazen met florale decors. Circa 1930. Kleinere vaas bakfout bovenrand, haarlijn. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Societé Ceramique Maastricht Olympiade Amsterdam 1928 herdenkingsbord. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote groen-geglazuurde terracotta kikker. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee grote antieke terracotta figuren. Twee edellieden. 19e Eeuw. Diverse chips bodemranden. Afmeting: 53 - 54 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Diverse florale + goud decors. Gecontourneerd. Eén kleiner bord gerestaureerd. Afmeting: 22 - 32 cm ø In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinese Imari schotels met landschap en florale decors. Beide gelijmd. Afmeting: 31,5 x 38 cm ø. In matige staat.
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen bloemenvaas met vogels, florale en goud decor. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws drie-delig Imari porseleinen kaststel met florale decors. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen vazen met florale decors en paradijsvogels in coulissen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Zeldzame Majolica jardiniere met tweekleurige compositie metalen voet. Met zeemonsters en boegbeeld. Bronskleurige patina. Circa 1880. Stukje ingelijmd en chip. Afmeting: 30 x 35 x 20 cm. In redelijk/...
Vier maal antiek Chinees Cargo porselein. Sunk Cargo 1822. Bestaande uit: twee kommen, één haarlijn + twee borden. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
18e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met figuren decor en florale omranding met vlinders. Minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.
Groot oud Chinees jade snijstuk op houten console met paradijsvogels en andere vogels. Afmeting: 43 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese? keramieken siervazen met verlopen groen-geel glazuur, Foo-honden en figuren. Beide vazen bovenrand chip gelijmd. Circa: 1900. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met emaille florale/draken decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese balustervormige vaas op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø/ 76 x 30 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid eetservies met goud en romantische figuren decors. Circa 1980. Bestaande uit: Zes grote borden, zes diepe borden, twaalf ontbijtborden, theekan, melkkan, suikerpot, botervloot, sauskom, vij...
Drie oude Chinees porseleinen penseelpotten met figuren en teksten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse theepot, deksel niet compatible, chip tuit. Twaalf kop en schotels, Petrus Regout. Met karper decors. Eén schotel gelijmd. Circa 1900....
Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Grote oude Chinese balustervormige Kantonese dekselvaas met krijgers in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans/Chinees Familie Rose borden met figuren, vogels, goud en floraal decor. Afmeting: 17 - 20,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...
Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...
Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.