Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
R. Hinze. 20e Eeuw. Duitse School. Drie paarden aan het grazen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Wassily Kandinsky. 1866 - 1944. Titel: Mit und Gegen 1929. Offset druk Arti Graffiche Ricordi Milano. Print op papier. Afmeting: 116 x 81 cm. In goede staat.
Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Zijde print. Romaanse kerk met figuren. Print op zijde. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.
Henk Reerink 1978. Portret Rembrandts' moeder. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met stoomschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. De Seine Parijs. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.